Korum Emlak

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 8 yıl 1 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2522
  Anonim
  Ziyaretçi

  Misyonumuz & Vizyonumuz

  Korun Emlak; sürekli değişen çağdaş pazarlama yöntemlerini takip ederek müşterilerine Doğru Fiyat & Etkin Tanıtım & Hızlı Satış anlayışı ile hizmet eder.

  Tüm çalışmalarımızda önceliğimiz müşteri memnuniyetiyle  birlikte gayrimenkul sektörüne pozitif katkı sağlamaktır.

  Ülke genelinde emlak sektöründeki gelişmeleri  ve sektörü etkileyen faktörleri sürekli takip ederek müşterilerini hedefleri doğrultusunda bilgilendirir.

  Çalışma Prensibi

  Korun Emlak, Kayseri Emlak, çağdaş pazarlama yöntemlerini kullanarak gayrimenkulünüzün en kısa sürede satılmasını ya da kiralanmasını sağlar.

  Bu hedefle, Korun Emlak danışmanının yapacağı ön inceleme sonucunda, mülkünüzle ilgili sizin satış sürenizde göz önünde bulundurularak kısa bir birgilendirme ve fiyat önerisi iletilir.

  Mülkünüzün satış fiyatını belirlerken kendi özellikleri ile benzer özellikdeki diğer mülklerin fiyatlarıda göz önüne alınarak piyasada kabul görecek bir fiyat tesbit edilecektir. Bu çalışma yapılırken sektörel ve ekonomik gelişmeler de göz önünde bulundurulur. Satış ya da kira açısından sonuca ulaşabilmek için doğru fiyatlandırma son derece önemlidir.

  Korun Emlak olarak emlak sahibinin isteği doğrultusunda iki farklı şekilde çalışır.

  1) Sözleşmeli (tek yetkili) olarak pazarlama çalışması

  Korun Emlak, sözleşmeli pazarlama şeklinde mülk sahibiyle ortaklaşa belirlenecek süre içerisinde (4 veya 6 ay) tek yetkili olacaktır. (Sözleşme Kayseri  Emlakçılar Odası tarafından hazırlanmış resmii sözleşmedir )

  Bu şekilde yapılan çalışmada mülk sahibi doğrudan ya da bir başka emlak firması aracılığı ile mülkü satamayacak ve kiraya veremeyecek. Bunun bilincinde ve sorumluluğunda olan Korun Emlak ise:

  · Söz konusu gayrimenkulün pazarlama çalışmalarında ücretli  ve ücretsiz tüm tanıtım araçlarını rahatlıkla kullanacak.

  · Pazarlama noktasında maliyet oluşturmaktan (kazancını geçmeyecek şekilde)  kaçınmayacak.

  · Sözleşmenin içeriğine bağlı kalacak.

  · Gerek alıcı gerekse satıcı müşterisinin menfaatlerini koruyacak, kalıcı bir güven inşaa edecek.

  · Gerektiğinde gayrimenkulün tek  yetkilisi olduğunu müşterilerine göstererek ispat edecek. Alıcı müşteri resmii muhataplarının Korun Emlak olduğunu görecek.

  · Yapılan tüm araştırmalarda ve edinilen tecrübelerde sözleşmeli olarak yapılan emlak pazarlamasının diğer çalışma şekillerinden  4 kat daha hızlı sonuç  verdiği  görülmüştür.

  2) Sözleşmesiz olarak (yetkisiz) pazarlama

  Sözleşmesiz yapılan çalışmada mülk sahibi gerek kendisi gerekse not bıraktığı emlak firmaları aracılığı ile gayrimenkulünü satabilecek veya kiraya verecektir. Ancak, bu durum birçok sıkıntıya neden olmaktadır. Emlak sektöründe  yaşanılan bir çok olumsuzluğun ana nedenidir.

  https://www.korunemlak.com.tr

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.