Kral Blog Sitesi

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 8 yıl 4 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2219
  Anonim
  Ziyaretçi

  Site adresi:http://www.kingofbaranblog.com/
  Açılış Tarihi:Ocak 2016
  Kullandığı Yazılım: WordPress
  Tanıtım Yazısı:
  Teknoloji takip sitesi:

  Kral Blog Sitesi:

  Blog sitemiz genel bir paylaşım portalı olmakta olup, içerisinde barındırdığı on binden fazla konusu ile sizleri yeniliklerden bilinmesi gereken, faydalı olduğunu düşündüğümüz haberlerden arama motorları ve sosyal ağ desteklerimiz ile haberdar ediyoruz. otuz kategori içerisinde birçok detaylı açıklama ve güncel paylaşımlar sitemizde sizler için paylaşılmaktadır.

  İnternet üzerindeki yeni çıkan uygulama ve programlardan sitemiz sayesinde haberdar olup, alışveriş yapmadan önce bu uygulamaların detaylarına geniş anlatımları ile bakabilirsiniz. Güncel oyunlar, yeni çıkan oyunlar, tüm dünya tarafından severek takip edilen oyunlar, fiyatları, özellikleri, bu tür konularda yüzlerce paylaşım sizleri bilgilendirebilmek adına sitemizde sizleri bekliyor arkadaşlar.
  kral blog
  Özellikle sizlerin dikkatini çekeceğini düşündüğümüz ülkemiz tarafından takip edilen marka olmuş yazılımlar, yenilikler, haberler ülkemizde neler olup bittiğine dair tüm gelişmeler sizleri bekliyor.
  Genel bir blog sitesi olduğu gibi, birçok detaya hitap etmekteyiz. Sitemizin yazarları tarafından konular incelenip sizlere en doğru haberi sağlayabilmek adına sizlere bu hizmeti sağlıyoruz.

  Daha detaylı bilgi edinmek, ülkemizdeki gelişmeleri ve yenilikleri takip edebilmek istiyorum diyorsanız sizleri sitemizi incelemeye davet ediyoruz arkadaşlar.
  en kral blog

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.