Kredi Çekmeden Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 8 yıl 1 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2392
  Anonim
  Ziyaretçi

  Site adresi: http://www.ustagazete.com
  Acilis Tarihi: yeni site
  Kullanilan Yazilim:wordpress
  Tanitim Yazisi:

  Kredi Çekmeden Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

  Herhangi bir bankadan kredi çekmeden kira öder gibi ev sahibi olmak mümkün. Birçok vatandaşımız kredi çekmekten ürküyor ve kredi çekmeden ev sahibi olmak istiyor. Kredi almadan ev sahibi olmak” target=”_blank”> oldukça basit. Bunun için birkaç yöntem bulunmaktadır. Bunların başında TOKİ gelmektedir. TOKİ’den kredi çekmeden kira öder gibi ev sahibi olmanız mümkün. Sadece bir miktar peşinat vermeniz gerekiyor ki bu tutar 15 bin TL den başlayarak 30-40 bin TL ye kadar çıkabiliyor.

  TOKİ’den kredi çekmeden kira öder gibi ev sahibi olmak için başvuru yapılması ve kura sonucuna göre ev almaya hak kazanılması gerekiyor. Ayrıca TOKİ taksitlerinizi bütçenize uygun şekilde belirlemenizi sağlamaktadır. Yani taksit oranlarını siz seçiyor ve vereceğiniz peşinatta buna göre belirlenmiş oluyor.

  TOKİ’nin dışında kredi çekmeden ev almak isteyenler ise mutlaka yeni yapılan evleri satmakta olan ve kredi almadan bir kısmını peşin bir kısmını taksitle ödemeyi kabul eden emlakçılara başvurabilir. Güvenilir bir emlakçıyla çalışmanız kaydıyla kredi çekmeden kira öder gibi ev almak için evin yarısını peşin kalan yarısını krediyle ödeyebilirsiniz. Bu kredi bankadan çekilen krediler gibi değildir. Aldığınız evi ipotek ettirerek faizsiz kredi almış olur ve bu krediye göre faiz işletilir.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.