Küba Turu

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 6 yıl 9 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3323
  Anonim
  Ziyaretçi

  Tatil planları için henüz kararını verememiş olanlar için yurtiçi ve yurtdışı seçenekleriyle adeta dünyanın tüm güzelliklerini önünüze seren tatil turları sizleri beklemektedir. Kurban bayramı turları ve Ramazan bayramı turları, ailenizi alıp güzel bir gezi yapabileceğiniz tatilleri size sunmaktadır. Düzenlenen seyahatlerle size uygun tur paketini seçerek bütçe planlamanızı da gerçekleştirebilirsiniz. Ramazan bayramı turlarında sizleri karşılayacak seçenekler şu şekilde sıralanabilir; Uzakdoğu turları, Küba turu, Amerika turu, Bangkok turu, Baltik Başkentleri turu, Çin turu Fas turu, Doğu Amerika ve Afrika turları düzenlenmektedir.

  logo.png

  Kurban bayramı için plan yapanlar için belirtilen turlarsa; sizi uzun bir yolculuğa hazırlayan Amerika Turu, Küba turu, Afrika turları, Japonya turları, Norveç turları ve aşıklar şehri olan Paris gibi birçok ünlü şehre farklı turlar düzenlenmektedir. Pek çok turu düzenleyen güvenilir tur düzenleme kuruluşlarından bir tanesi de http://www.deepnature.com/ ‘dur.

  Yurtiçi turları düşünüldüğünde, ülkemizin birçok bölümüne farklı turlar düzenlenmektedir. 19 Mayıs turları da bu özel günü değerlendirmek isteyenler için bir alternatif oluşturmaktadır. Yurtiçi turları arasında yer alan 19 Mayıs turları sizi gurme turlarıyla karşı karşıya getirmektedir. Daha özel manzaralar düşünenler için Uçakla Butik Kapadokya turları da düzenlenmektedir. Kapadokya’nın ışığını bütünüyle göreceğiniz bu turlar, tatilin daha uzun olmasını istemenize sebep olabilir. Konaklama hizmetlerinin de yer aldığı bu turlarda özel ve özenli bir hizmet sizleri karşılamaktadır. Üstelik rehberin eşliğinde kafanızdaki soru işaretleri de tam anlamıyla giderilmektedir. Yürüyüşler ve keyifli sunumlar eşliğinde güzel bir tatile merhaba diyebilirsiniz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.