Kuponsa İle Şehir Parmaklarınızın Ucunda

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 6 yıl 12 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3626
  Anonim
  Ziyaretçi

  Kuponsa İle Şehir Parmaklarınızın Ucunda
   
   
  İstanbul’da bulunan binlerce farklı mekan var. Kuponsa
  , gittiğinizde keyif alabileceğiniz birçok mekan ile anlaşmalar yaparak kupon alabilmenizi ve gününüzü daha hesaplı bir şekilde geçirebilmenizi sağlıyor.
  Peki Kuponsa nedir ve ne işe yarar? Kuponsa.com üzerinden almış olduğunuz tüm yemek, etkinlik, bakım veya aktiviteler size ikincisini de getiriyor. Almış olduğunuz ilk hizmet sizden olurken ikincisini Kuponsa sizlere hediye ediyor. Böylece çok beğendiğiniz bir yemeği tekrar aynı yerde ve ücretsiz bir şekilde yiyebilir veya sevdiklerinizi de programlarınıza dahil edebilirsiniz. Yalnızlıktan hoşlanmayanlar için ise oldukça güzel bir alternatif olduğu kesin!
  Kuponsa.com içerisinde size sunulan mekanların tamamı anlaşmalılardır ve kuponu reddetme veya kabul etmeme seçenekleri bulunmamaktadır. Bundan dolayı gönül rahatlığıyla kuponunuzu kullanabilirsiniz.
   
  N1Gq9a.jpg
   
  Her Hizmetten Bir Alana Diğeri Hediye!
   
  Mobil uygulamamızı edinerek daha kısa bir zaman ayırarak tüm kuponlara ulaşabilir, istemiş olduğunuz hizmeti belirleyip satın alabilirsiniz. Kuponsa, almış olduğunuz hizmetin ikincisini ücretsiz
  bir şekilde sizlere sunar. Uygulama içerisinde bulunan kategoriler ise şöyle;
   
  ·[size=x-small]        [/size]Spa& Güzellik
  ·[size=x-small]        [/size]Otel
  ·[size=x-small]        [/size]Aktivite & Eğlence
  ·[size=x-small]        [/size]Restoran & Cafe
   
  Şehir hayatının ritmini yakalayabilmeniz adına tekliflerimizi daima canlı tutuyor ve her yeni güne yeni tekliflerle uyanabilmenizi sağlıyoruz. İyi bir kuponsa.com kullanıcısı olursanız İstanbul’un nabzını tutabilir ve kuponlardan her an faydalanabilirsiniz.
  Tüm Hizmetler Elinizin Altında
  Şehir içerisinde lezzetinden söz ettiren ve muhteşem detaylar ile sizlere eşsiz saatler yaratacak olan restoranlar, eşsiz bir gecenin kapılarını aralamanızı sağlayacak oteller, doyasıya eğlenebileceğiniz etkinlikler ve mekanlar…
  İstanbul’un adından söz ettirmiş mekanlarına ikinci defa ücretsiz olarak gitmeniz mümkün. Kullanıcı dostu olarak tasarlanmış olan uygulamamız, Google Play ve AppStore marketlerinde kullanıcılarını bekliyor.
  Şehri uzaktan izlemeyi bırakın ve Kuponsa’nın ayrıcalıklı dünyasında kendinize bir yer ayırın. Sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmeniz ve hayatın tadını çıkartabilmeniz için Kuponsa.com yanınızda!
  Vakit kaybetmeden indirin ve Kuponsa’nın kuponlarından faydalanmaya başlayın…
   
  Web Sitemiz: https://www.kuponsa.com/

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.