Kuponsa İle Şehrin Ritmini Yakalayın

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 6 yıl 8 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3568
  Anonim
  Ziyaretçi

  İstanbul içerisinde birbirinden farklı içeriklere sahip binlerce mekan var. Kuponsa olarak en ilgilinizi çekecek olan mekanlar ile yaptığımız anlaşmalar sonucu kupon alabilmenizi ve daha hesaplı bir biçimde gününüzü geçirmenizi sağlıyoruz.
   Peki nedir bu Kuponsa? Kuponsa ile beraber almış olduğunuz her yemek, bakım, etkinlik, sizlere fırsatı ile beraber geliyor. Aldığınız ilk hizmet sizden ikincisi ise bizden oluyor. Böylelikle sevdiğiniz birini programınıza dahil edebilir ya da memnun kaldığınız bir hizmeti daha sonra da ücretsiz bir şekilde tekrarlayabilirsiniz. Şehrin en seçkin mekanlarının da içerisinde olduğu bu listeden kendi zevkinize veya ihtiyacınıza uygun bir yeri mutlaka bulacaksınız.
   Kuponsa.com içerisinde derlenmiş olan mekanların hepsi anlaşmalı olduğumuzdan dolayı kuponunuzu reddetme ve kabul etmeme gibi bir durumları söz konusu değildir.
   
   
   y3LdO7.jpg
   
   Bir Alana Bir Hediye!
   Mobil uygulamamız üzerinden çok daha kısa bir süre içerisinde tüm tekliflere ulaşabilir ve hızla istediğiniz hizmeti satın alabilirsiniz. Kuponsa.com ikinci hizmetinizi ücretsiz hale getiren bir uygulamadır. Peki hangi kategorilerden faydalanabiliyorsunuz?
   •            Otel
   •            Spa & Güzellik
   •            Restoran & Kafe
   •            Aktivite & Eğlence
   
   Tüm bunların yanı sıra sık sık yeni teklifler oluşturuyor ve istediğiniz her alanda aktif olabilmeniz için sizlere şehrin rotasını belirlemenizde yardımcı oluyoruz. İsterseniz bir Pazar kahvaltısını sevdiğiniz biriyle beraber geçirin isterseniz önceden yapmış olduğunuz cilt bakımının ikinci seansına ücretsiz gidin. Seçim sizin.
   
   İstanbul Sizi Bekliyor
   
   Şehir içerisinde parlayan ve lezzetiyle dillere destan olmuş mekanlar, muhteşem bir gece geçirmenizi sağlayacak olan eşsiz manzaralı oteller, eğlencenin tarifinin değişeceği aktivite mekanları ve daha birçoğu Kuponsa ayrıcalığı ile sizlere sunuluyor.
   İstanbul’un en seçkin yerlerinde ikinci hizmetinizi ücretsiz almanız ise oldukça pratik ve kolay. Sizlerin kullanımına uygun bir biçimde tasarlanmış olan uygulamamız ise Google Play ve App Store marketlerinde sizleri bekliyor.
   Şehri keşfetmek ve hissetmek artık parmaklarınızın ucunda. Üstelik devamlı olarak değişiklik gösteren listelerimize ilginizi çekebilecek etkinlikler veya aktiviteler eklenebilir. Tüm bunları kaçırmamak için uygulamamızı indirmenizde ve şehrin nabzını tutmanızda fayda var. Çünkü sizin mutluluğunuz her şeye değer.
   
   Web Sitemiz: https://www.kuponsa.com

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.