Kuruyemişhane | Online Kuruyemiş Satışı

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 9 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3067
  Anonim
  Ziyaretçi

  mblacklogo.png
  Online Kuruyemiş Satış Sitesi
  Kuruyemiş gerek misafirlerinizi ağırlama gerekse evinizde keyif yapmak istediğiniz zaman tükettiğiniz bir besin maddesidir. Dolayısıyla keyifli anlarınızın da daha lezzetli geçmesi önemlidir. Bugüne kadar sizlere hep kuruyemişin bir dükkândan alındığını düşündünüz ancak şimdi öyle bir sistem var ki en taze kuruyemişler kapınıza kadar gelebiliyor. Dilerseniz sistemin nasıl işlediğinden sizlere biraz bahsedelim.
  Bahsettiğimiz şey online kuruyemiş satışı gerçekleştirmekte olan bir site ve sitenin müşteriler için verdiği garanti kuruyemişlerinin kesinlikle taze olduğu üstelik el değmeden son ürün teknolojik cihazlar tarafından işlenerek evinize gelen kuruyemişlerin merkezi ise İstanbul. 
  Adından bahsettiğimi Kuruyemişhane İstanbul Gaziosmanpaşa’ da 1967 yılında kurulmuş olan ve o günden bu zamana kadar milyonlarca insana sorunsuz kuruyemiş hizmeti veren çiçek kuruyemiş’ in bir markasıdır. Türkiye’nin en büyük online kuruyemiş satış hizmetini başlatan ve alanında bugüne kadar her zaman rakipsiz olmuş firma artık gözünü sanal ortama da dikmiş durumda. Çünkü biliyoruz ki bir çok insan kuruyemiş yediklerini düşünerek sağlıksız ortamlarda ve de lezzetten uzak bir şekilde kuruyemiş tüketmeye çalışıyorlar. Kuruyemişhane ise insanların bu sıkıntılı sorununu çözmüş ve online hizmetine başlamış.
  Türkiye’nin neresinde olursanız olun siparişlerinizi hızlı bir şekilde verebiliyorsunuz Siparişlerde güzel olan taraf ise 50 TL üzerinde bir sipariş geçtiğiniz zaman herhangi bir kargo ücreti de ödemiyor olmanız. Bunu düğün ve özel günleriniz gibi etkinliklerinizde alacağınız kuruyemişler olarak düşündüğünüz de kapınıza kadar gelen hizmetin ücretsiz olduğunu ve sizin hiçbir sorunla karşılaşmadan bu konuyu çözmüş olduğunuzu göreceksiniz.
  Firmanın kargo konusundaki size sağlamış olduğu kolaylıklar bununla da kalmıyor kargo esnasında herhangi bir nedenden dolayı kargonuzun yırtılması açılması ve zarar görmesinde tutanakla bize geri göndermeniz durumunda yenilenen siparişiniz tarafınıza tekrar gönderiliyor.
  Firma sattığı tüm ürünleri kendi garantisi altına alıyor dolayısıyla bir kusurla karşılaştığınız ürünleri faturasıyla birlikte geri iade etme hakkına sahipsiniz.
  Son olarak bu yalnızca kuruyemiş için sağlanan bir hizmet mi dediğinizi duyar gibiyiz. Hayır yalnızca kuruyemiş bazında değil ister lokum olsun ister kurumeyve, ister kahve olsun ister çikolata tüm atıştırmalık ürünler firmanın sağlamış olduğu kolaylık sayesinde kapınıza kadar geliyor.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.