Led aydınlatma – ledithalat.com

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 5 yıl 8 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3089
  Anonim
  Ziyaretçi

  Led aydınlatma ürünleri

  Ledithalat.com olarak hem ithalat ettiğimiz hemde imalat yaptığımız ürünlerin online, perakende ve kapıda ödeme seçeneğini satışını yapmaktayız. Yaklaşık olarak 5 seneden uzun bi sürede hizmet verdiğimiz led satış mağazası hizmetini, online hizmete dönüştererek yardımcı olmaykatyız.

  Led aydınlatma ürünleri nelerdir?

  Led panelFoblight şerit led, led projektör, wallwasher, kristal cam spot, ledli ray spot, led floresan

  Led panel : Sıva altı ve sıva üstü olmak üzere 3000K Gün ışığı – 4000K Naturel Beyaz – 6500K Beyaz olmak üzere ışık renkleri mevcuttur. Led panel ürünlerinin kasa renkleri beyaz, krom – saten ve desenli olabilir. Led panel ürünlerinde sıva altı ve sıva üstü olarak modeller olduğu gibi delik kesim yeri olmayanlar için sıva üstü modeller tercih edilmektedir. En çok tercih edilen led panel ürünleri Sıva altı beyaz kasa ve beyaz ışık olarak satılmaktadır.

  Foblight şerit led : 5050 üç çipli şerit led, 3m yapıştırıcı sayesinde kolay monte edilir.

  Led projektör : Dış mekan aydınlatma için kullanılan led projektör ürünleri cevre aydınlatması olarak tercih edilmektedir. 220v – 12v- 24v olarak bulabileceğiniz led projektör. 12 volt ve 24 volt led projektör ürünleri araçlar, iş makinaları, elektriksiz alan aydınlatma ve güneş enerjisi gibi bir çok alan tarafında kullanılmaktadır. IP65 ve IP66 koruma sınıfına sahip olan led projektör ürünleri doğal olaylara karşı dayanıklıdır.

  Walwasher : Duvar boyayıcısı olarak geçmektedir. Sıva altı ve sıva üstü olarak kullanılan wallwasher ürünleri bina dış cephe aydınlatmalarında kullanıldığı gibi boğaz içi köprüsü aydınlatmaları, eyfel kulesi aydınlatmalarında wallwasher kullanılmıştır. Işık yüksekliği minumum 30 metreye kadar çıkan wallwasher ürünleri IP66 – IP68 koruma sınıfına sahiptir.

  Kristal cam spot : Kristal cam spot ürünleri G4 – MR16 – GU10 duy ile çalışmakta olduğu gibi nokta aydınlatma, desenli aydınlatma imkanı sağlamaktadır. Desenli aydınlatma için g4 led ampul kullanılması gerekilmektedir.

  Ledli ray spot : Nokta aydınlatma olarak kullanılan ray spot ürünleri 22 derece – 35 derece olarak aydınlatma imkanı sağlar. Genellikle mağaza aydınlatmaları tarafından tercih edilmektedir.

  Led floresan : Eski tip led floresan ürünlerine istanden starter ve balst kullanımı gerektirmez. Led floresan ürünleri 220 volt olduğu için çok düşük enerji harcarlar.

  Bilgi : Ledithalat.com
  Adres : Emekyemez mah. okçu musa cad. no : 24/4 Beyoğlu / İST
  İrt : 0212 293 20 86

  ledithalat-templateLogo-1.png

  Led aydınlatma

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.