Linux Eğitimleriyle Fark Yaratın

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 10 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2981
  Anonim
  Ziyaretçi

  Linux işletim sisteminin ev kullanıcıları ve yazılımcılar açısından ne kadar önemli olduğu bilinmektedir. Bilgisayar ile ilgileniyorsanız, Linux programlama bilmemeniz oldukça büyük bir kayıptır. 
  Çünkü piyasadaki işletim sistemlerine alternatif olarak kullanılan ve bedava olan Linux, bir çok kişinin beğenisini kazanmıştır. Özellikle ev kullanıcıları ve serverlar için kullanılan Linux oldukça pratik bir şekilde kullanılabilir.
  Ancak bu kullanım sürecinde bazı teknik detaylar hakkında bilgi sahibi olmanız ve pratik yolları öğrenmeniz size kazanç sağlayacaktır. 
  Türkçe Linux Dersleri
  Sitemiz üzerinden ücretsiz Türkçe Linux dersleri takip ederek siz de sıfırdan başlayarak orta seviyeye kadar bilinçlenen bir kullanıcı haline gelebilirsiniz. 
  Bir çok farklı sistemi olan Unix için, Solaris, BSD, AIX çeşitleri bulunmaktadır. Son yollarda iyice geliştirilmeye başlayan ve resmi bir işletim sistemi olma statüsü kazanan bu sistem, çoklu kullanıcı ile çoklu işlem yapabilme kapasitesine ve özelliğine sahiptir. 
  Linux sistemlerde Shell Script sistemini kullanmak ve bu kodlar konusunda bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sitemiz size bunu en iyi şekilde öğretecektir. 
  Linux Programları
  Bir çok kişi Linux kullanımı konusunda deneyimsizdir ancak kısa sürede öğrenebilir. Bir iş yerinde Linux sistemini biliyor olmanız sizi bir adım öne geçirecektir. 
  Linux sistemine dahil olan tüm detayları ve parçaları öğrenmek için bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz sistemi yükleyerek ilk dersimizi takip etmeye başlayabilirsiniz. 
  http://www.shellskript.com sayesinde siz de temelden orta seviyeye geçebilecek kadar bilgi ve deneyime sahip olabileceksiniz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.