LR Ürünleri ve Üyelik

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 4 yıl 5 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3371
  Anonim
  Ziyaretçi

  LR Ürünleri
  LR Üyelik
  LR Aloe Vera Türkiye Fırsatlarını Kaçırmayın
  1985 yılında Almanya’nın Ahın kentinde iki arkadaşın sadece parfüm üretmek amacı ile kurdukları şirketimiz günümüz çağında LR Aloe Vera Avrupa’nın Güzellik ve Sağlık sektöründe en çok tercih edilen bir dünya markası haline gelmiş bulunmaktadır.
  11 yıl önce Türkiye pazarına giren şirketimiz LR ürünlerinin fiyatlarını Türkiye pazarına uyarlayınca yani her bütçeye uygun hale getirince çığ gibi büyümeye başlamış olup, son 3 yılda %350 cirosal, %46, iş ortaklığı sayısınca büyümeye ulaşmıştır. Bu büyümenin en büyük nedenleri ise LR ürünlerin kullanıcılardaki sorunları 7 ile 21 gün gibi kısa bir sürede ortadan kaldırıyor  olması ile müşterilerini memnun etmesi ve aşağıdaki nedenler bu büyümenin nedenleridir.
  LR Ürün Fiyatlarının Her Bütçeyi Memnun Etmesi
  LR Üyelik İş Ortaklığında Giriş Aidat ücretinin Olmaması
  LR Ürünleri 40% Daha Uygun Alma Fırsatını LR Üyelik İş Ortaklığı İle Sunması
  LR Üyelik için Kota, Stok, Ciro Zorunluluğunun Olmaması
  LR Aloe Vera iş ortaklarına Adil ve Şeffaf Pazarlama Planında Bulunan Çok Sayıda Prim ile Sürekli Artan Dolgun Bir Pasif Gelir Sağlaması
  LR Aloe Vera İş Ortaklarına Lüks Araç konseptinde bulunan Araçlardan Hediye Etmesi 
  Bir Alman kalitesi ve disiplini olan LR Aloe Vera şirketimiz bu hususlardan hiçbir zaman ödün vermemektedir. 
  LR Aloe Vera şirketinin LR Üyelik  İş Ortaklığı size %40 kar marjı ve prim sisteminde bulunan çok sayıda prim ve lüks araç konsepti ve diğer hediyeleri ve masrafsız lüks seyahatleri ile sürekli hayalini kurduğunuz hayatı yaşama fırsatı sunuyor. Bu hayatı yani; LR Üyelik  İş Ortaklığınızı miras bırakma hakkı ile varisiniz olarak tayin ettiğiniz kişiye şirketteki tüm kazanç ve kariyerinizi bırakma hakkı ile de çocuklarınızın geleceği garanti altında.
  31 yıllık Alman LR Aloe Vera Güzellik ve Sağlık şirketi olan LR Health & Beauty, Almanya, Türkiye ve Avrupa’da pazarında olduğu 33 ülkenin de Bakanlıklarınca ve hatırı sayılır dünya sağlık örgütlerince onaylı belgeli sertifikalı üretmiş olduğu LR Ürünleri ve adil, şeffaf pazarlama planında bulunan çok sayıda prim ve 40% kar marjı ile LR Üyelik  İş  Ortaklarına (üyelerine) hediye ettiği lüks araç konsepti sayesinde LR Aloe Vera Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet göstererek iş ortaklarına lüks araba, yüksek kazanç ve hediyeler, ücretsiz yurt dışı tatilleri ile ödüllendirerek hızla büyümektedir.
  LR Ürünleri; LR Aloe Vera Kozmetik, LR Aloe Vera Dermokozmetik, LR Aloe Vera Sağlık Üürnleri le her bütçeye uygun ve mucizevi etkideki bu ürünleri çevrelerindeki kişilere, hayatlarının her aşamasında yaptıkları şeyi tavsiye ederek bu sayedekurdukları ekipleri ile LR Aloe Vera Üyelik İş Ortaklığı olan kişiler hayallerindeki hayata hiç olmadıkları kadar yakın olarak çevrelerindeki bulunan insanlarla birlikte kazanma fırsatını yakalama şansını buluyorlar.
  LR Aloe Vera Üyelik (LR İş Ortaklığı) giriş aidat ücreti kota stok ve ciro zorunluluğu bulunmadığı için, herhangi bir bağlayıcılığı bulunmamaktadır. Diğer şirketler gibi hesap olayı ile borçlandırılmasınız. Kazandığınız primler her ayın 15 inde (1 gün bile gecikmeden) nakit olarak hesabınıza yatırılır.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.