Makro Dedektör – Altın Dedektöründe Bir Numara

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 3 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3071
  Anonim
  Ziyaretçi

  56fb14ae8bac4a7586e47504b9b02d50.png
  Altın Dedektöründe Bir Numara
  Ülkemiz bilindiği üzere geniş bir geçmişe sahiptir dolayısıyla o zamanlardan bugüne kadar yeryüzü şekillerinde bir hayli hareketlilik olmuştur ve dolayısıyla toprak altında kalmış olan bir çok eşyaya rastlanmaktadır.  İnsanlar zaman zaman toprak altında kalmış bu eşyalara ulaşmışlar hatta toprak altından çıkarılan değerli eşyalar sayesinde zengin olmuş bir çok kişiyi de görebilmek mümkündür. Dolayısıyla toprak altında olanlara ilgi bundan gelmektedir. 
  Yer altında bulunan bu değerli eşyalara ulaşabilmek sanıldığı kadar kolay değildir bunun için oldukça büyük bir uğraşı gerekir ancak bu işte bize en büyük yardımı olan da elbette ki dedektör olmuştur. Dedektörler kendi aralarında çeşide ayrılırlar bunlardan birincisi altın dedektörü diğeri ise define dedektörüdür.
  Geniş anlamda merak duyulan ise altın dedektörleridir. Çünkü yalnızca altını değil aynı zamanda toprak altındaki metali de bulabilmektedir.  Altın dedektörleri çok hassas bir şekilde tasarlanarak üretilmiştir yüksek bir hassasiyete sahiptir. Altının doğada bulunduğu alanlar yüksek mineral içerirler bu yüzden de her altın dedektörü işini başarıyla yapamayabilir. Fakat makrodedektor.com sitesinden incelediğiniz ve özelliklerine göre sahip olmuş olduğunuz bir altın dedektörü kesinlikle size eksiksiz bir hizmet sunacaktır.
  Altın dedektörlerinde yani diğer ismiyle define dedektörü mutlaka diğer özelliklere sahip metalleri ayırt etmek zorundadır. Bunlara örneğin taş ya da kaya altında kalmış küçücük bir altın parçası da olabilir. Altın dedektörüne büyük görev düşmektedir değimiz gibi toprak altında mineral ne kadar fazla orandaysa dedektörün hassasiyetinin de o kadar kuvvetli olması gerekir aksi takdir de sizde elde etmek istediğiniz defineye ulaşamazsınız.  Önemli olan gömünün derinliğidir dolayısıyla dedektör d ne kadar alt seviyelere kadar iniyorsa etkisi de o kadar fazla olacaktır.site içerisinde yer alan dedektörlerin tamamın en ince mühendislik çalışmasına göre hazırlanmıştır buna yalnızca cihazın bir bütünü olarak bakmamak gerekir bobininden tutun da kablosuna varıncaya kadar hepsi özenle tasarlanmıştır. Site  içerisinde ulaşabileceğiniz adres ve telefon numaraları mevcuttur.  Altın dedektörleri üretilirken kesinlikle geniş bir AR-GE çalışması yapılır çünkü bahsettiğimiz gibi bu bir mühendislik çalışmasıdır ve bir çok kişi tarafından tercih edilmesi gerekir. Tercih edilmesini doğrudan etkileyen durum ise kullanım sonucunda alınan sonuçtur. Piyasa da altın dedektörü adı altında bir çok dedektörün satışı yapılmaktadır ancak hiçbir bizim bahsetmiş olduğumuz sitedeki kaliteyi de veremez sırf bu yüzden dahi altın dedektörünü almak için sizlere yüzlerce madde sıralayabiliriz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.