Makro Dedektör – En iyi dedektörün adresi!

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 8 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3033
  Anonim
  Ziyaretçi

  logo.png
  İyi bir dedektörün püf noktaları
  Yer altının görüntülenmesi ve taranmasında kullanılan dedektörler elektromanyetik dalgalar yayarak iletkenlerin bulunmasına bize yardımcı olan elektronik cihazdır. Bu cihazı kullanabilmek için öncelikle kendinize bir alan belirlemelisiniz gelişi güzel arama yapmak sizi sonuca ulaştırmaz. Belirlediğiniz bölgede dedektöre elektromanyetik alan oluşturur ve sürekli radyo frekansı göndererek metal ve iletken eşyaların yerini saplar. Dedektör üzerinde yer alan arama bobini de etrafta bulunan metal ve iletken eşyaların derinlik ve ebatlarını belirler. Bu son teknoloji dedektörler sayesinde size fazla bir iş kalmaz. 
  Eskinden insanlar altın aramak için çok farklı yollar denerdi ve sonuç alamazdı günümüzde teknolojinin de gelişmesiyle çok etkili altın dedektörü piyasaya çıktı. Bu dedektörleri istediğiniz her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Artık altın arama ya da define bulma işlerinizi şansa ya da eskiden olduğu gibi doğru ya da yanlış haritalara bırakmayın. Define dedektörü altını sizi elinizle koymuş gibi ulaştıracaktır. İsterseniz tek başınıza isterseniz arkadaşlarınızla altın arama faaliyetlerinizi yürütebilirsiniz. Çok etkin bir şekilde altın ve metal eşya belirleme özelliği olan bu son teknoloji harikası dedektörler sizi kısa sürede zengin yapabilir. Sadece define ya da belli bölgede altın arama için değil metal eşya üzerine değerli metal madenleri üzerine her türlü aramada kullanabilirsiniz. Alacağınız dedektörler çok farklı özelliklere sahiptir hangi metal türevini aramak istiyorsanız ona programlayabilirsiniz ya da istemediğiniz bir metal türevi varsa program sayesinde onu göz ardı etmesini isteyebilirsiniz. Sizin yapmanız gereken en önemli husus arama yapacağınız bölgeyi doğru seçmektir. 
  Dedektör almadan önce iyi bir araştırma yapmanız gerekir çok farklı dedektörler vardır güvenli ve doğru bir dedektör sizi hedefinize kısa yoldan götürür. Size http://www.makrodedektor.com sitesini öneririm site içersinde aradığınız tüm dedektörleri bulabilirsiniz. Uzman kadrosu size her konuda yardımcı olacak ve amacınıza göre en doğru bilgileri size verecektir. Dedektör seçmek çok önemlidir. Çok farklı dedektör seçenekleri vardır kimisi çok derinleri tarayabilir kimisi daha geniş alanları kapsar bunun içinde doğru ve güvenilir bir yerden dedektör almanızda fayda vardır. Tavsiye ettiğim siteye mutlaka bir göz gezdirin ilgili arkadaşlardan bilgi edinin ondan sonra sizde bu eşsiz dedektörlerden sahip olmak isteyeceksiniz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.