Malta Dil Okulları

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 5 yıl 8 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3779
  Anonim
  Ziyaretçi

  Malta Dil Okulları, Kampanyalar, Malta Dil Okulu Fiyatları, Yurtdışı Eğitim 2018 ve 2019 Fiyatları, Yurt konaklamaları ve indirimler ile ilgili bilgilere ulaşabileceğiniz, Malta Konsolosluğu yetkili acentası (Accredited Visa Intermediart Agency (AVIA) ) olan firmamız, Malta’daki tüm dil okullarının resmi kayıt ofisidir. Malta’da dil eğitimi almak için malta dil okulu kayıtları için başvurabileceğiniz, bütün malta dil okullarının Türkiye temsilcisidir.
  Bu sayfa tüm öğrencilere rehber olması adına Wayout Yurtdışı Eğitim tarafından hazırlanmıştır. Bu site; Malta’ya ve okullara çok defa ziyarette bulunan, okulları ve konaklamaları rutin olarak denetleyen bizler tarafından şeffaf bir rehber niteliğinde hazırlanmakta ve sürekli güncellenmektedir. Burada malta dil okulu fiyatları, her şey dahil paketler, eğitimler, indirimli malta dil okulu paketleri, kayıt formları, kayıt süreçleri, öğrenci vizeleri, Malta’da yaşam, okullar hakkında güncel bilgiler, malta dil okulu konaklama fotoğrafları gibi bir çok bilgiye ulaşacaksınız.
   
   
  Firmamız Malta’da bulunan tüm dil okullarının Türkiye resmi kayıt ofisidir. Bu nedenle bizlerle başvurarak herhangi bir fiyat farkı ya da danışmanlık ücreti ödemeden direk olarak okula kayıt sağlayabilirsiniz. Tüm ödemeleri okula gönderirsiniz ve bunun yanında ücretsiz olarak vize danışmanlığı alırsınız. Hiçbir firma okulların liste fiyatlarından daha aşağıda eğitim ve konaklama fiyatı veremez. Okulların açıkladığı fiyatlar ve belirttiği dönemsel indirimler dışında, firmaların indirim yapmaları yasaktır. Size bizim tarafımızdan gönderilecek fiyatlar, okulların kendi belirttikleri kampanyaları ve indirimlerinin uygulandığı net liste fiyatlarıdır. Çeşitli firmaların indirimler sağlayarak okula fatura tutarından düşük ödeme gönderttiği duyuluyor. Ancak okullar, siz eğitim için seyahat ettiğinizde bu [font=Calibri, sans-serif]indirim[/font] adı altındaki kalan ödemeyi sizlerden mutlaka talep edeceklerdir. Firmaların kendi insiyatiflerinde indirim yapması söz konusu değildir. Okulların kendi hazırladıkları faturaların üzerindeki bedeli mutlaka ödemek durumundasınız. Böyle bir olayla karşılaşırsanız, size “indirim” yaptığını söyleyen firmalar olursa lütfen bize sikayet@wayout.com.tr adresine bu indirimi taahhüt ettikleri e-postayı iletiniz. Okullar bu tarz firmalar ile çalışmayı keseceklerdir çünkü yapılan yasa dışıdır ve tüm okullar tarafından yasaklanmıştır.
   
  Web Sitemiz: https://www.maltayagidiyorum.com/

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.