Meşhur sokak satıcıları

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 3 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3063
  Anonim
  Ziyaretçi

  Güzel ve eğlenceli bir panayırın anahtarları; pamuk şekeri, Osmanlı şerbeti ve patlamış mısır arabasıdır. Bunlar panayırların vazgeçilmez unsurlarıdır. Birçok panayıra ev sahipliği yapan firma, kuruluş veya kişiler bu sayılan unsurların kiralamasını yaparak, panayırlara eşlik ederler. Ticaretin öncüleri olarak kabul edilen panayırlarda birçok ürünün satışı da gerçekleştirilmektedir. 

  banner.jpg

  Kültürel bir simge olarak da kabul edilebilirler. Kültürel simge olarak görüldükleri içindir belki de Osmanlı şerbesi, patlamış mısır arabası ve pamuk şekeri’nin vazgeçilmez olmalarının nedenleri. Pamuk şeker için ağlayan bir neslin çocukları ve gençlerinin olduğu bir ülkede yaşamamızsa bunun en büyük kanıtıdır. Genellikle belediyeler, kültür vakıfları ve turizm dernekleri tarafından faaliyete geçirilirler. Bu faaliyetlerde boy göstermek isteyen ve patlamış mısır arabası, pamuk şekeri ve osmanlı şerbeti gibi ürünlerin kiralamasını yapmak isteyenler, firma arayışlarına girişeceklerdir. PanayirYiyecekleri, bu firmaların içerisinde yer alan organizasyonlarınız için size kiralama hizmetini özenle sağlayan bir hizmet kuruluşudur. Misafirlere yapılacak ikramlar için çeşit çeşit yiyecekler için de hizmet sağlamaktadır. 

  Panayırların verdiği nostaljik havaları bu firmanın kiralamak için hizmetinize sunduğu araçlarda da bulabilirsiniz. Mazi kokan bir panayıra ev sahipliği yaparak unutulmaz bir festivalin adını duyurabilirsiniz. Web sitesinden hizmet veren firma, iletişim için telefon numaralarını da bırakmıştır. Çeşitli sosyal medya araçlarıyla da hem hizmetler hakkında bilgi edinebilirsiniz hem de kiralama gibi hizmetlerin işlemlerini hızlandırabilirsiniz. Sizler de patlamış mısır arabası kiralama hizmetleri ve osmanlı şerbeti gibi eski sokak satıcıları kültürünü günümüzde yaşatmak isterseniz, panayiryiyecekleri.com tam size göre.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.