Metabolizmanıza Balans Ayarı Yapın

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 5 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2820
  Anonim
  Ziyaretçi

  metabolic-balance.jpg
  Metabolic Balance Nedir?
  Metabolic Balance Dr Wolf Funfack ve besin uzmanları tarafından uzun yıllar yapılan çalışmalar neticesinde geliştirilmiş kilo ve metabolizma düzenleyici programdır.
  Bu beslenme programı,güncel sağlık bilgileriniz,laboratuvar tahlilleriniz ve fiziksel özellikleriniz göz önüne alınarak kişiye özel hazırlanmaktadır. Böylelikle geliştirilen bu program sizlere,önceden edinmiş olduğunuz beslenme alışkanlıklarınızı değiştirecek daha sağlıklı,daha dengeli ve sadece size özgü bir beslenme alışkanlığı kazanmanıza yardımcı olacaktır.
  Size özel hazırlanan bu beslenme programı;kararlılıkla uymanız durumunda hiçbir sağlık problemiyle karşılaşmadan kilo sorunlarınızı çözerek dört aşamada başarıya ulaşmanızı sağlayacaktır.

  Metabolic Balance Nasıl Etki Ediyor?
  Size özel hazırlanmış beslenme programınızla, ’vücut kimyanız’ göz önüne alınarak size en uygun ‘besin maddeleri’ seçilmekte ve böylece metabolik dengenizin oluşması hedeflenmektedir.
  Bir başka ifadeyle sizin için sağlıklı ve gerekli besin maddeleri,vitamin ve mineralleri içeren gıdaları tüketmenizin yanısıra, metabolizmanızın dengede kalabilmesi için ihtiyaç duyduğunuz besinleri de almanız sağlanmaktadır.
  Bu nedenle size özel hazırlanan bu beslenme programı, sadece sizin metabolizmanıza uygundur ve tamamıyla sizin sağlık bilgilerinize ve fiziksel özelliklerinize göre hazırlanmaktadır.

  Metabolic Balance Neden Başarılı Oluyor?
  Beslenme programınız, metabolizmanızın sağlıklı bir biçimde çalışmasını sağlayarak kilonuzun dengelenmesine yardımcı olmakta ve sizin ideal kilonuza kavuşmanızı sağlamaktadır. Metabolic Balance programıyla, belirlenen süre içerisinde istediğiniz kiloya sorunsuz bir şekilde kavuşabilmeniz için, bu konuda eğitim görmüş ve alanında uzman sertifikalı doktorunuz size her daim eşlik etmektedir.

  Metabolic Balance Kilo Kaybını Nasıl Sağlıyor?
  Kişiye özel hazırlanan beslenme programı sayesinde vücudun ihtiyaç duyduğu tüm sağlıklı besinler alınmaktadır. Programda yer alan besinler sadece içerdikleri kalori, yağ, protein ya da karbonhidrat miktarlarına göre seçilmemekte, aynı zamanda sağlık durumu ve hormon düzeyi de göz önünde bulundurulmaktadır. Bu sayede metabolizmanızın dengeli ve sağlıklı bir şekilde çalışması sağlanmaktadır. Beslenme tercihlerinizi bu yeni ve kolay uygulanabilen kurallara göre düzenlediğiniz takdirde kilonuz kontrol altına alınmakta, aynı zamanda metabolizmanızın hormon dengeleri de düzenlenmektedir.
  http://drnazancihan.com/metabolic-balance/

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.