Metin2 Server Nedir?

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 7 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3054
  Anonim
  Ziyaretçi

  Metin2 pvp serverler oyun oynamayı çok sevenler ve sürekli oynamak isteyenler için kurulmuş olan sistemlerdir.
  Bu sistemlere server adı verilir ve bu serverlar sayesinde oyun keyfi kesintisiz olarak yaşanabilir. Dünya çapında milyonlarca insanın takipçisi olduğu metin2 oyunu için açılan serverlar değişik yamalarla birlikte kullanılmaktadır. 
  Kullanıcılara sohbet imkanı da sağlayan bu serverler sayesinde, milyonlarca insan oyun keyfini saatlerce  yaşayabiliyor. 
  Metin2 Server
  Strateji oyunu olan metin2 server, her yaştan kişinin oynadığı ve en fazla oyuncuya sahip olan oyunlardandır. Pvp serverler kolay olarak bilinirler ancak kolay olmaları, zevksiz olmaları anlamına gelmemektedir. 
  Kız ve erkek karakterler için bir çok seçenek barındıran bu oyunlar, arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz en eğlenceli oyunlar arasındadır. Değişik hostinglerle kullanılan bu serverlardan para kazanmak bile mümkün olabiliyor. Ancak bunun için biraz uğraşmak gerekiyor. 
  Metin2 Pvp
  İyi yönetilen bir serverden, gelir elde etmek mümkündür. Ama çoğu zaman oyuncuların zevklerine göre değişen bir sistem benimsenmektedir. 
  PVP serverler oyun piyasasına hakim olmuş bir durumdadır. Yirmi binden fazla kullanıcısı bulunan serverler, metin2 pvp yasal olmayan ama bu oyunun keyfini doya doya yaşamak isteyen kişilerin tercihidir. Herkes kendi keyfine göre bir server kurarak, metin2 gibi çok kullanıcısı olan oyunlara alternatif yaratabilir. 
  PVP serverler piyasada oldukça popülerdir ve çok fazla tercih edilirler. Bu nedenle herkes bu tür serverleri kurabilir.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.