Meyhankoli.com: Yeni restoran rehberiniz!

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 6 yıl 10 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3508
  Anonim
  Ziyaretçi

  4P7y94.jpg
   
  Kutlama mı var? Efkar mı dağıtıyoruz? Yoksa sakin bir yemek mi yemek istiyoruz? Ya da dışarı çıkmak istiyoruz ama nereye gideceğimizi bilemiyor muyuz? İşte tüm sorularınızın cevabı artık Meyhankoli.com’da!
  Dostlarınızla geçireceğiniz harika bir akşam, romantik bir akşam yemeği, şehrinize yeni gelen misafirinizi ağırlamak, en iyi rezlerde dostlarla muhabbetin dibine vurmak, eğlencenin limitlerini zorlamak, nefis lezzetlerin tadına varmak ya da yeni mekanlar keşfetmekse istediğiniz; tam da bu noktada sizi en doğru adrese götüren yepyeni bir rehber Meyankoli.com!
  İstanbul ve Bozcaada’nın dilediğiniz bölgedeki restoranlarını inceleyebileceğiniz, on-line rezervasyon sistemine dahil olan mekanlar için kolaylıkla rezervasyon yapabileceğiniz, Meyhankolikler’in tavsiyelerine göz atabileceğiniz, Meyhankoli.com’a üye olarak birer Meyhankolik olabileceğiniz, yer bildirimi, puanlama ve yorumlar yaparak, fotoğraflar paylaşarak Meyhankoliklere fikirler verebileceğiniz, dilediğiniz Meyhankoliklerle birlikte sosyal bir ağ kurabileceğiniz yepyeni bir  platform; aynı zamanda sürekli yenilenen yazıları, en 9’ları, yeni keşif mekanları gibi içerikleriyle keyifle takip edeceğiniz bir blogtur Meyhankoli.com!
  Bitmedi! Mekan sahiplerine de sisteme dahil olup vadettikleri akşamı samimi bir şekilde Meyhankoliklerle paylaşma, on-line rezervasyon alma ve mekanlarını en iyi şekilde tanıtma fırsatı da verir Meyhankoli.com.
  Hayallerinizdeki restorana ve yemeğe ulaşabilmek için yapacağınız en iyi şey; Meyhankoli.com’un ve Meyhankolikler’in tavsiyelerine kulak vermek! Çünkü hayat; birlikte olunca güzel. Çünkü hayat; keşfedince güzel. Çünkü hayat; dostlarla ve muhabbetle güzel. Çünkü hayat; mutluluğu paylaşınca güzel!
   
  Web Sitemiz: https://www.meyhankoli.com/

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.