Mobil Klima

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 6 yıl 9 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3652
  Anonim
  Ziyaretçi

  Mobil klima, her ortamda rahatlıkla kullanılabildiği ve her yere kolaylıkla taşınabildiği için diğerlerine göre daha çok tercih edilmektedir. Bu klima çeşitleri işyerlerinde, evlerde, mağazalarda ve toplantı salonlarında ve daha pek çok alanda kullanıma uygundur.
  Bu klima çeşitleri bazı modellerden ve markalardan kaynaklı olarak farklı isimlerde kullanılmaktadır. En sık kullanılan isimler arasında portatif klima ismi de yer almaktadır. Bu klimalar kullanılacakları ortamlara ve kullanım amaçlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu klimalar sayesinde evinizi, ofisinizi ya da iş yerinizi istediğiniz havayı yaşatabilirsiniz. Hem soğutucu olarak, hem de ısıtıcı olarak kullanılabilecek olan bu modeller, baya kullanışlı olduğu için oldukça tercih edilmektedir. Uygun fiyatları sayesinde herkesin sahip olmasına olanak sağlayan bu cihazlar, hem bütçenize hem de bulunduğunuz ortama katkı sağlamaktadır. Ayrıca bu cihazlar montaj gerektirmediği için, istediğiniz yere götürerek kullanabilme imkânınız da bulunmaktadır. Yani bulunduğu ortam içerisinde rahatlıkla hareket ettirebilirsiniz. Üstelik diğer cihazlar gibi uzun süre bir bakım gerektirmez. Kısa sürede filtre değişikliği yaparak, kullanımına rahatlıkla devam edebilirsiniz. Uzaktan kumandası sayesinde aranızda mesafe varken bile rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Almak istediğiniz cihazların uyku modunda olanları da mevcuttur. Bu cihazların düşük ses seviyesinde çalışması ve ortamda rahatsızlık vermeyecek olması tercih edilme sebepleri arasında yer almaktadır. Farklı çalışma modları sayesinde hayatınıza kolaylık sağlayacaktır.
  Mobil klima modelleri, özelliklerine ve boyutlarına göre farklılık gösterdiği için oldukça geniş bir seçeneğe sahiptir. Bu cihazların modelleri kullanılacak ortama göre değerlendirilmelidir. Ortamın büyüklüğü, içerisinde bulunan insan sayısı gibi faktörler, bu cihazların çalışmasını etkileyecektir. O yüzden ortama en uygun olan cihazları kullanmanız, sizin yararınıza olacaktır. Bu sayede hem kullanım süresi uzayacak, hem de size istediğiniz iklimlendirmeyi yaşatacaktır. 

  Web Sitemiz: https://mobilportatifklima.wordpress.com/

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.