Modadan Bihaber Olmayın

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 8 yıl 1 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2509
  Anonim
  Ziyaretçi

  Modadan Bihaber Olmayın
  Bayanlar giyecekleri kıyafet ve elbiselerin modaya uygun olmasını isterler. Bu yüzden de moda haberleri kadınlar tarafından yakın takibe alınır. Her sene sezona göre moda olan parçalar, modeller ve renk seçenekleri bayanlar tarafından araştırılır. Bu şekilde modaya uygun kombinler oluşturulur ve kadınlar her türlü ortamda şık ve zarif olmayı başarırlar. Bunun için modanın yakından takip edilmesi ve sezonun modasına uygun olan parçaların bilinmesi gerekmektedir. Enmodabox.com da bu konuda bayanlara yardımcı olmakta ve en son trendler hakkında onlara gerekli olan bilgileri sunmaktadır. Gerek abiye elbise, gerek abiye kıyafet, gerekse de pantolon, etek, pantolon etek, bluz, tunik, gömlek, T-shirt, ferace, pardesü, palto, mont, kaban, eşarp, şal, trençkot gibi farklı giyim parçalarının en son modellerini karşınıza çıkaran bu platform; oluşturduğunuz kombine uygun olan çanta ve ayakkabıyı seçmenize de olanak tanımaktadır. Bu şekilde bir bütün olarak aradığınız modern ve şık görünümü elde etmiş olursunuz.
  Makyaj ve Saç Stillerinde De Yardımcı Oluyor
  Modadan bihaber olmamanız için size modaya dair bütün bilgilere aktaran Enmodabox; aynı zamanda makyaj ve saç stilleri konusunda da size engin bilgiler sunuyor. Kalıcı makyaj nasıl yapılır, göz makyajı, en fazla tercih edilen makyaj stilleri, ünlülerin yaptıkları makyaj ve trend makyaj modelleri hakkında da bu site sayesinde bilgi sahibi olacak ve makyajınızı ona göre oluşturacaksınız. Kombininizi oluşturdunuz, kombine göre bir makyaj yaptınız, sıra geldi saç modeli seçmeye. Bu konuda da yine bu platform sayesinde değerli bilgilere sahip olacaksınız. Kadınların en sık tercih ettikleri saç stillerini, trend saç modellerini ve abiye elbise ile kıyafetler için tercih edilen abiye saç modellerini karşınıza çıkaran site; 7/24 modayı yakından takip eden editörleri sayesinde size bu konuda da yardımcı olmaktadır. Kısacası moda trendleri denilince akla gelen her alanda size en doğru ve en son bilgileri ulaştırmaktadır. Bu sayede siz de günümüz modasına uygun bir stil oluşturma konusunda sorun yaşamamış olursunuz. Seçtiğiniz kıyafet ya da elbiseye uygun makyaj ve saç modelini tercih ederek; dışarıdan bakıldığı zaman oldukça hoş bir tarz elde etmiş olacaksınız.
  moda trendleri
  Eğer siz de moda konusunda fazla bilgiye sahip değilseniz ve bu konuda aydınlanmak istiyorsanız; bu platformu yakından takip edebilirsiniz. Mevsimlerden önce gelecek sezonun modasına dair bütün bilgileri size ulaştıran bu site; ünlülerin tarzları, makyajı ve saç modelleri hakkında da bilgi sahibi olmanıza yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra en fazla tercih edilen parçaları da karşınıza çıkarıyor. İzlediğiniz dizilerde oyuncuların tercih ettikleri saç stilleri ve kıyafetleri de bu site içerisinde yerini alıyor. Böylece en güncel konularda modaya dair farklı ve özel bilgilere sahip olma fırsatı buluyorsunuz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.