Mogan Group İnşaat

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 6 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3206
  Anonim
  Ziyaretçi

  1f87f144c15047cea73e95c97ae5a851.png
  MOGAN GROUP olarak 17 seneyi aşmış bilgi ve tecrübelerimizle; Yurtiçi ve Yurtdışı birçok projede mimari & mühendislik disiplinlerinde anahtar teslim işler yapmaktayız.
  Villa, Otel, Ofis, firma genel merkezleri, residence, kafe, restoran mimarlık, inşaat, dekorasyon ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere yurtdışındaki şubelerimizden sonra 2016 yılında Ankara’da sizlere hizmet vermek üzere ofisimizi açmış bulunmaktayız.
  Gerçekleştirmeyi düşündüğünüz projelerde nereden başlayacağınız ve nasıl yaptıracağınız konusunda sizleri tereddütten kurtarıp “çözüm ortağınız ” olarak koordineli bir şekilde başarılı sonuçlar elde etmeyi amaçlıyoruz.
  Müşterilerimizin mekânsal ihtiyaçlarına ve zevklerine yönelik, fonksiyonel ve dönüşebilen çözümler sunarak, mühendislik, mimari, iç mimari, tasarım ve uygulama alanlarında beklentilere cevap vermekteyiz. Kurulduğumuz günden bu yana 4 ve 5 yıldızlı oteller, müstakil villa & köşkler, konut yapıları, sanayi yapıları ile hizmet mekânları konularında mimari ve dekorasyon alanlarında, proje ve uygulama aşamalarında hizmet vermekteyiz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.