Mutluluğun Adresi Sevgi Forumları

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 8 yıl önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2501
  Anonim
  Ziyaretçi

  LA0q0b.png

  Mutluluğun Adresi Sevgi Forumları

  Forum eski Roma uygarlığında ortaya çıkmış bir kavramdır ve kamusal işler konusunda fikir sahibi kişilerin fikirlerini anlattığı ve isteyen herkesin de söz alarak konu hakkında ki görüş ve önerilerini söyleyebildiği açık ya da kapalı alanlarda yapılan toplantılara verilen isimdir.

  İnternet dünyasında ki bilgi paylaşımı alanında ki uygulamaların içerisine de aynı anlatımdaki mantıkla geçmiş ve yaygın olarak forum siteleri adıyla kullanılagelmiştir. İnternetteki sözlüklerde de yine fikir ve görüşler açılan bir başlık altında yazılır fakat aşk forumları veya sevgi forumları gibi forum sitelerinde konu itibarı ile biraz bu durum değişerek kişisel yorumlar artış gösterse bile sözlüklerden ayıran temel fark konulara tamamen kişisel açılardan değil gerçek anamda doğru olanı bulmak temelinde yaklaşılmasıdır.

  Konular sanat, bilim, aşk, yemek, kadın, erkek, çocuk, uzay, kitap, yaşamsal ihtiyaçlar vs. gibi her türden açılabilir. Açılan konu hakkında genel ihtiyaç karşılanana kadar ve forum ilgi çektiği sürece forum konusu devam edebilir.

  Erkek forumları, kadınca forum gibi cinsiyet üzerine açılan forumlar da oldukça yararlıdır. Kadınların ve erkeklerin hayattan beklentileri, sorunları, birbirlerine karşı olan iyi ya da kötü anlamda etkileşimlerinin paylaşıldığı, karşılıklı bilgi alışverişinin yapıldığı, hatta insanların sorunları çözme temelinde tanışarak arkadaşlık kurabildikleri modern hayatın vazgeçilmez sanal platformları arasına girmektedirler.

  Forum konuları kötü amaçlı ve konuyu saptırabilecek kişilerin olabilmesi nedeniyle webmasterlar tarafından yönetilir ve genellikle üyelik uygulaması vardır ve üye olmadan fikir beyan etmek yasaktır.

  Mutluluk Kenti: http://www.mutlulukkenti.com

  mutlulukkenti.com

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.