Müzik ile Kendinizi İfade Edin

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 7 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3097
  Anonim
  Ziyaretçi

  Hepimizin duygularımızı farklı şekillerde ifade ederiz. O anki ruh halimize göre farklı şekilde sinirimizi veya sevincimizi ile getiririz. Dolasıyla etrafımızda yaşanan olaylara verdiğimiz tepkimelerin farklılığı yeteneklerimizle de ilgilidir. 

  Örnek olarak gitar çalan biri hislerini dile getirirken notaları ve şarkı sözleri ile kendini ifade edebilir. Bir ressam ile hislerini beyaz bir tuval üzerinde sergileyebilir. İnsanlar yeteneklerine göre duygularını anlatabilirken müzik dinlemek hemen her insanı rahatlatan ve duygusal olarak bize tercüman olan bir sanattır. 

  Müzikle ilgilenmek ve icra etmek isteyenlerin genellikle ilk tercih ettiği enstrüman gitar olur. Başlangıç seviyesinde temel bir eğitim aldıktan sonra müzik ile ilgili faydalı sitelerden farklı seviyelerdeki eserleri çalmaya başlayabilirsiniz. Muzikkeyfi.com sitesi bu anlamda oldukça faydalıdır. gitar akorları ile ilgili farklı zorluk dereceleriyle birbirinden ayrılan eserler kendinizi geliştirmek için çok iyi bir fırsattır. 

  Yerli ve yabancı şarkı çevirileri ile zorlanmadan dilediğiniz eserin anlamını öğrenebilir ve kendinize duygusal olarak tercüman olacak şarkıyı dinleyebilirsiniz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.