MY OKULLARI

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 2 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3451
  Anonim
  Ziyaretçi

  ojJ969.png
   
   1992 yılında, Çorum’da eğitime başlayan MY Eğitim Kurumları, yarım asırdan daha uzun süredir çağdaş ve kaliteli eğitime önce Çorum’da sonra da tüm Türkiye’ye öncülük etmiş kurumlardır. MY Eğitim Kurumları önceliği her zaman ahlaklı, ilkeli bireyler yetiştirmek olmuştur. Bir millete verilebilecek en büyük hizmetin eğitim olduğu mantığıyla hareket eden kurumlarımız, bu hizmeti verirken bünyesinde seçkin, dinamik ve yeniliklere açık, teknolojiyi eğitim ortamına uygun bir şekilde aktarmayı bilen bir kadro barındırılması gerektiğini de bilmektedir. Kurumlarımızda tüm bu özelliklere sahip kadrolarımızla, işbirlikçi ve yapılandırmacı eğitim sistemi benimsenmektedir. MY Eğitim Kurumları ilkelerinden ödün vermeden gittiği bu yolda elde ettiği başarıyı tüm Türkiye’ye taşımayı hedef edinmiştir.  Bu hedef doğrultusunda yatırımlarına hız katarak, 12 ilde 33 şube sayısına ulaşmış olup, bu şubelerine yenilerini eklemeyi sürdürmektedir.
   
   MY Eğitim Kurumları kendisine sadece kaliteli eğitimi hedef edinmemiş, başarıya giden yolda sevginin gücünü de kullanmayı tercih etmiş ve bunun için de öğrencilerine aile sıcaklığı sunduğu samimi ve sevgi dolu yuvalar oluşturmuştur. Kurumlarımız bu sevgi ortamında yetiştirdiği öğrencilerin vatanına, milletine faydalı, örf ve adetlerimize bağlı ve hayırlı evlatlar olarak hayata katılmalarını sağlamıştır. Kurumlarımızda yetişen binlerce öğrencinin ülkemizde çok önemli statülerde görev aldıklarını görmekteyiz ve bunun da gururunu yaşamaktayız.
   
   Sağlık alanında açtığımız liselerimizde de başarılı bir çizgi yakalayarak öğrencilerimizi bu alanda da ülkemizin hizmetine kazandırmaktayız. Sağlık Lisesi öğrencilerimizi anlaşmalı ülkelerin hastane-okullarıyla yurtdışına götürerek diplomalarına değer katıyor, mesleğinde tercih edilen bireyler olarak yetiştiriyoruz. Çağımızın en önemli ihtiyaçlarından biri olan dil eğitimi için de her türlü çalışmalar yapılmakta olup, çeşitli imkanlar sunarak öğrencilerin yurtdışındaki dil eğitimi kamplarına katılmalarını sağlıyoruz.
   
   Ülkemiz için verdiğimiz bu eğitim mücadelesi uzun yıllar devam edecektir. MY Eğitim Kurumları çok özel donanımlarla eğitim öğretime hazırlandığımız kampüslerimizle başarının Türkiye’deki daimi adresi olacaktır.
   
   MY Okulları: Ana Sınıfı – İlk Okul – Orta Okul – Anadolu Lisesi– Sağlık Lisesi Olmak Üzere 5 Farklı Dalda Eğitim Vermektedir.
   
   Detaylı Bilgi Almak İçin Lütfen http://www.myokullari.com adresini ziyaret ediniz.
   
   Web Sitemiz: http://www.myokullari.com/

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.