Nem Alma Cihazı Fiyatları

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 4 yıl 1 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3443
  Anonim
  Ziyaretçi

  ZZlA83.png
   
                                                        TROTEC NEM ALMA CİHAZLARI
   
     Bilindiği gibi nem, hem insan sağlığını, hem de eşyaları olumsuz yönde etkilemektedir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte “nem alma cihazları” üretilmiş ve bu sayede de nem sorunundan kurtulmak % 100 mümkün hale gelmiştir. Nem alma cihazları, sadece nem almakla kalmamakta aynı zamanda ortamdaki havanın da temizlenmesini sağlamaktadır. “TROTEC” marka nem alma cihazları ise adeta bir teknoloji harikasıdır ve görünümünün de son derece şık olması, talebin daha da artmasını sağlamaktadır. Trotec Nem alma cihazı modelleri, kullanım alanlarına göre pek çok çeşitliliğe sahip olarak tüm kullanım alanlarında harikalar yaratmaktadır. Ev tipi nem alma cihazları, endüstriyel nem alma cihazları, ısıtıcılı nem alma cihazları, yarı endüstriyel nem alma cihazları ve endüstriyel nem alma cihazları gibi farklı farklı tipleri ve modelleri bulunmaktadır.
  Ev Tipi Nem Alma Cihazı Modelleri Arasından “TTK 24 E”
  Ev tipi bir nem alma cihazıdır ve görüntüsü de son derece şıktır. 15 metre kare büyüklükteki mekan ve odalarda rahatlıkla kullanılabilir. Sadece tek bir düğme ile çalışan bu cihaz, 24 saat içinde 10 litreye kadar nem alma özelliğine sahiptir.
  Endüstriyel Nem alma Cihazı ” TTK 75 “
  TK 75 ECO çelik konstrüksiyona sahip olduğu için, şantiyelerde bile cihaz zarar görmeden çalışır.  Cihazda bulunan, otomatik sıcak gazlı defrost sistemi sayesinde, düşük sıcaklıklarda bile nem çekebilme özelliğine sahiptir.
  Mobil TTR Adsorpsiyon Nem Alma Cihazları Arasından TTR 300
  Su basmasından hasar gören mekanlarda kullanılması için ideal nem alma cihazlarıdır. Pek çok farklı modeli bulunmaktadır. TTR 300 modeli nemi alıp, nem kontrolünü sağladığı gibi, korozyona ve kondensat oluşumuna karşı da koruma amaçlı olarak kullanılmaktadır. Hem nem alma, hem de kurutma özelliğine sahiptir.
   Havuz tipi Nem Alma Cihazı Modelleri arasından “DS 30” Modeli 
  Yüzme havuzları için özel olarak üretilmiş olan bu model, çok düşük enerji sarf etme özelliğine sahiptir. Bakıma ihtiyaç duymayan DS 30 modeli, kapalı yüzme havuzlarında,  jakuzilerde ve fitness salonlarında da rahatlıkla kullanılabilir. Trotec nem alma cihazları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için web sitesi nemalmacihazi.net ‘i ziyaret etmelisiniz. Diğer modeller ve fiyatları hakkında detaylı bilgiye web sitelerinden ulaşabilirsiniz.
   
  Web Sitemiz: http://www.nemalmacihazi.net

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.