Nikah şekeri – bebek şekeri

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 1 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3377
  Anonim
  Ziyaretçi

  Bazı unutulmayan gelenekler vardır. Bu gelenekler toplumdan topluma değişkenlikler gösterebilir. Bu geleneklerden bir tanesi de yeni doğan bebeği ziyarete gelenlere verilen bebek şekeri olarak bilinmektedir. Bu şekeri alanlar evlerinin çeşitli yerlerinde saklamaktadır. Kimi buzdolabının üzerine magnetli olanları yapıştırır, kimi ise odasının bir köşesinde saklar. İlerleyen dönemlerde saklanan bu şekerler güzel hatıralara sebebiyet verebilir. Ya da istek doğrultusunda bu şekerler tüketilebilir sadece süsü de saklanabilir.

  logo2-200x90.png

  Bebek şekeri gibi, nikahlar için toplu olarak satın alınan bir diğer şeker çeşidi de nikah şekeri olarak bilinmektedir. Bu şekerlerde magnetli olabilir ya da dışında farklı süsler olabilir. Yine özelliklerine göre nikah şekerlerinin adet fiyatı değişkenlikler gösterebilir.

  Hayaller dükkanı sitesi yani hayallerdukkani.com.tr farklı pek çok ürün yelpazesiyle hizmet sunmaktadır. Şöyle ki bu sitede parti malzemeleri, sünnet şekeri, kapı süsü, bebek ve nikah şekeri bulabilir, kolay bir şekilde ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine ürün gönderim seçenekleri mevcuttur. İnternetten bebek nikah şekeri siparişi için bu siteyi tercih edebilirsiniz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.