Ofisler İçin En Uygun Klima Modelleri

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 6 yıl 11 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3507
  Anonim
  Ziyaretçi


  BrJngD.png

  Ofisler İçin En Uygun Klima Modelleri

  Kış aylarında ısınmanın, yaz aylarında ise sıcaktan ve nemden korunmanın en tasarruflu yolu olan klimalar, çalışma hayatımızda da işimizi kolaylaştırıyor. Ofisler için en uygun klima En az elektrik tüketen klimalar modelleri satın alındığında sağlıklı bir atmosfer oluşturulurken rahat bir çalışma ortamı yaratılıyor. Dilediğiniz sıcaklık değerlerini ayarlayabileceğiniz ofisler için en iyi klima modelleri sayesinde konsantrasyonlu ve verimli çalışabiliyorsunuz.

  Bahsettiğimiz avantajı yaşamak için ofis klimaları satın alınırken birkaç önemli hususa dikkat etmeniz gerekiyor. Ofiste kullanacağınız klimanın:
  • A sınıfı olması,
  • Mekan kapasitesine göre satın alınması,
  • İhtiyaç duyulan ısıtma ve soğutma değerlerine sahip olması,
  • Kaliteli markalar arasında yer alması,
  • Servis ve bakım hizmetlerinin düzenli karşılanması,
  • Mekan büyüklüğüne göre sayısının belirlenmesi gerekiyor.
  Aksi taktirde alınan ofis klimaları çalışanların performanslarını düşürürken çeşitli rahatsızlıklara yakalanmalarına neden olabiliyor.

  mitsubishi-klima.png

  Mitsubishi En Çok Tercih Edilen Ofis Klimaları

  Ofiste hangi klima kullanılır diye düşünen yöneticiler ve firma sahipleri için Türkiye’nin iklimlendirme devi olan Mitsubishi markası güvenle hizmet veriyor. Ofisler için en iyi klima modellerini üreten Mitsubishi, salon, kaset, kanallı ve tavan tipi klima modelleri arasından mekanınıza uygun olanları sizler için projelendiriyor.
  Mitsubishi en çok tercih edilen ofis klimaları:

  Mitsubishi klima fiyatları ile ilgili web sayfasını ziyaret ederek bilgi edinebiliirsiniz.

  Mekanın büyüklüğüne göre belirlenen kapasitede ofisler için klima satın alınırken güçlü fan sistemine sahip olması, ısıtma ve soğutma değerlerinin mekana uygun olması, homojen hava dağılımı yapması ve sağlığa dost olması gibi konulara dikkat edilmesi gerekmektedir. Yanlış klimayı satın almak kullanım sorunlarına neden olacaktır. 

  Ofisler İçin En Uygun Klima Fiyatları

  Ofisler için en iyi klima modellerini seçerken fiyatlarına da dikkat edeceksiniz elbette. Büyük mekanların ve markaların yöneticisiyseniz klima satın alırken ne kadar çok kar etseniz o kadar iyi olacak. A sınıfı klimalar sayesinde harcadığınız paranın karşılığını yıllarca alırken ucuz klimalarda daha masraflı kullanımlara neden olursunuz. Dolayısıyla A sınıfı klimaları tercih etmeniz avantajlı olur.

  Ofis klima fiyatları; satın almak istediğiniz klimanın markasına, klimayı kullanacağınız mekanın büyüklüğüne, ihtiyacınız olan klima kapasitesine, ofisin çalışan kapasitesine ve seçilen modele göre değişeceği için işin uzmanından yardım almanız gerekir. Ofis için en iyi klima modelleri ve fiyatları için satış ve çağrı merkezimizi arayabilirsiniz…

  Kaynak: http://www.mitsubishiklima.com.tr/ofisler-icin-en-uygun-klima

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.