OKUL ÖNCESİ EĞİTİM SETLERİ

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 6 yıl 7 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3592
  Anonim
  Ziyaretçi

  4M119p.jpg
   
   www.busekitap.com
   
   www.facebook.com/busektap
   
   Okul öncesi eğitimin amacı; doğduğu günden temel eğitim sürecine geçen süre içerisinde çocuğun bedensel, sosyal ve zihinsel gelişimini desteklemek ve ona kişiliğinin şekillendiği bu süreçte düşünmeyi, paylaşmayı ve duygusal gelişimini tamamlamayı öğretmektir. 
   Çocukların beyin yapı ve fonksiyonlarının gelişiminin % 60’lık kısmı 0-6 yaş arası gerçekleşir. Bu yüzden bu süreçte çocuğa verilecek eğitim başta çocuğun dış dünya ile daha iyi ve sağlıklı iletişim kurabilmesini sağlar. İyi bir okul öncesi eğitim sayesinde çocuk yanlışsız ve güzel konuşmayı öğrenir, paylaşma ve iş bölümü gibi becerilerini geliştirir, ilköğrenim sürecine hazırlanarak okul hayatında daha başarılı olur. 
   Bu dönemde çocuğunuzun zihinsel ve bedensel gelişimini en iyi şekilde tamamlayıp okul ve sosyal hayatına sağlıklı bir şekilde başlayabilmesi için okul öncesi eğitim setlerinden destek alabilirsiniz. 
   
   KIRMIZI BALIK EĞİTİM SETİ 48+
   
   MEB Okul Öncesi Eğitimi Programı ve 48 ay ve üstü çocukların gelişim özellikleri dikkate alınarak hazırlanan Kırmızı Balık Okul Öncesi Eğitim Seti çocuğun çok yönlü düşünmesini sağlayarak, yaratıcılık gücü artırır. Sıralı 8 kitap, işitsel dikkat kitabı ve aile katılım dosyasından oluşan set sayesinde çocuk problem çözme becerisini geliştirir, okuma yazma farkındalığı kazanır, bağımsız ve üretken bir birey olma yolunda ilk adımlarını atar. 
   
   Sayfaya Git : KIRMIZI BALIK EĞİTİM SETİ 48+ 
   
   RUBİ İLE ROBO EĞİTİM SETİ 48+
   
   Okul öncesi destek konusunda kaliteli ve güvenilir hizmet sunan bir diğer set ise Rubi ile Robo Okul Öncesi Eğitim Seti. Yine sıralı 8 kitap, çizgi çalışmaları ve aile katılım dosyasından oluşan Rubi ile Robo Eğitim seti çocukların çok sevdiği Palyaço Kıkırdak ile Rubi ve Robo adında iki robot ile birlikte çocukların merak duyusunu, düşünme gücünü, iletişim ve paylaşım becerisini geliştirir. 
   
   Sayfaya Git : RUBİ İLE ROBO EĞİTİM SETİ 48+ 
   
   3qvvlr.jpg
   
   ZİZİGİLLER DAVRANIŞ GELİŞTİRME SETİ 48+
   
   28 fasikül uygulama kitapçığı, Sanat Etkinliği Dosyası, Belirli Gün ve Hafta Etkinlikleri, Resimlerle Öykü Oluşturalım, Mavi Yunus Portfolyom, Silinebilir İzli Çizgi Çalışmaları vb. ürünlerden oluşan Zizigiller Davranış Geliştirme Seti, çocuk için okul öncesi eğitimde aranan her şeyi sunarak, çocuğun sosyal sorumluluktan yemek yeme alışkanlığına kadar her alanda aileye destek sağlar. 48+ ay çocuklarının gelişim özelliklerine göre hazırlanan set sayesinde çocuk güven ve öz bakım duyularını da geliştirir.
   
   Sayfaya Git : ZİZİGİLLER DAVRANIŞ GELİŞTİRME SETİ 48+ 
   
   DÜŞÜNDÜREN ATÖLYEM EĞİTİM SETİ 48+
   
   MEB Okul Öncesi Eğitim Programı ve 48 + ay çocuklarının gelişim özellikleri dikkate alınarak hazırlanan Düşündüren Atölyem Seti çocukların düşünme becerilerini geliştirerek, bu becerileri farklı alanlarda etkin bir şekilde kullanabilmelerini sağlar. Hafızayı, yaratıcılığı, gözlem ve problem çözme gücünü geliştirmeyi amaçlayan set sayesinde çocuklar eğlenceli ve öğretici bir süreç ile eğitimlerini tamamlar.
   
   Sayfaya Git : DÜŞÜNDÜREN ATÖLYEM EĞİTİM SETİ 48+ 
   
   Okul öncesi eğitim seti alışverişlerinizde hem güvenilir ve profesyonel bir tercih yapmak hem de uygun fiyat avantajlarından yararlanmak istiyorsanız http://www.busekitap.com ‘sitesinde, okul öncesi eğitim setlerini ve de yardımcı etkinlik kitaplarını inceleyebilirsiniz. 
   
   Web Sitemiz: http://www.busekitap.com/

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.