Online Diyetetik Sağlıklı Beslenme ve Yaşam Merkezi

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 5 yıl 2 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3836
  Anonim
  Ziyaretçi

  k9W33y.png
   
   
  [align=center]Online Diyetetik Sağlıklı Beslenme ve Yaşam Merkezi, sağlıklı yaşamın devamını sağlamak ve hastalıkta iyileşme sürecini desteklemek üzere kaliteli, güvenli ve güler yüzlü şekilde sağlıklı beslenme eğitimi yanın da sağlıklı yaşam hizmeti sunmaktadır.

  Beslenme önemli bir bilim dalı olmakla birlikte kurumumuz Prof. Dr. Mustafa Sait Gönen önderliğinde kurulmuş olup Beslenme ve Diyet Uzmanı kadrosuyla sağlıklı ve kaliteli yaşana adım atmanızın yanında, bireysel özelliklerinize uygun kaliteli ve güvenli beslenme programları uygulamak için sağlık eğitimi ve hizmeti vermektedir.

  Ekip lideri olarak öncü kurumumuz öncüsü olan Prof. Dr. Mustafa Sait Gönen 1986 yılından itibaren gelen tüm tecrübelerini ve mesleki bilgilerini danışanlarına daha detaylı ve kapsamlı hizmet verebilmek için Online Diyetetik Beslenme ve Sağlıklı Yaşam Merkezini yeni yerin de ekibi ile hizmete girmiştir. 

  European Clinical Endocrinology, America Diabet Association, Endocrine Society, Türkiye Diabet Vakfı,  Türk Diabet Cemiyeti Konya Şubesi Başkanı (2002-2012),

  Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Derneği Başkanı 2014-2016, Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi(2010-Halen) gibi bilimsel kuruluşlar da yer almış ve almaya devam etmektedir.

  Aktif çalışma hayatında ise İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları bölümün de devam etmektedir.

  Online Diyetetik Beslenme ve Sağlıklı Yaşam Merkezi; Modern yapılarda, çağdaş, ileri teknoloji altyapı ve gelişmeleri anında takip eden bir vizyon ile verimliliğini sürekli geliştiren bir kurum olma hedefiyle çalışmaktadır. Türkiye’de ve dünyada sağlıklı beslenme hizmetlerinin gelişimini izlemeyi, uluslararası kabul görmüş standartlarla, yöntem ve uygulamaları bünyesinde barındırmayı ve hastalarına sunmayı hedeflemektedir.

  Online Diyetetik Beslenme ve Sağlıklı Yaşam Merkezimiz de toplumun her kesimine en yüksek standartlarda sağlıklı beslenme hizmeti sunmak üzere branşlarında yetkin ve uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.
   
   
   
  Web Sitemiz: http://www.onlinediyetetik.com/%5B/align%5D

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.