Organik Gübre

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 11 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2692
  Anonim
  Ziyaretçi

  Prodem Tarımsal Ürünler Organik Gübre San. Tic. Ltd.Şti 17 yıldır bitki besleme ve organik gübresektöründe her geçen yıl büyüyen yapısı ile Türkiye de ve dünyada marka haline gelmiştir. Prodem kendinden emin adımlarla amacına ulaşmak için var gücüyle çalışmaktadır.
   
   
  Kimyasal gübrelerin çevremize ve dünyamıza vermiş olduğu ağır tahribatın yoğunlaştığı günümüzde PRODEM çiftçi kardeşlerimizin üzerine bir güneş gibi doğmuştur. Bilinçsizce kimyasal gübre  ve su tüketimi,anız yakma, küresel ısınma vb sebeplerden dolayı dünyanın göz bebeği olan ülkemiz toprakları ağır tahribatlara maruz kalmış, gittikçe topraklarımızın yapısı bozularak yıldan yıla verimi azalmaktadır.PRODEM bu konuda bilinçli üretici bilinçli tüketici sloganıyla çiftçilerimize organik gübre üreterek topraktaki çoraklaşmayı önleyerek çiftçimizin daha kaliteli, daha bereketli ürün alınmasına yardımcı olmaktadır.
   

  Sayın Üretici ve Çiftçilerimizin aşırı maliyetlerle türlü zahmetlere katlanarak üretim yaptıklarını veya bir takım olumsuzluk ve imkansızlıklar nedeniyle üretimden uzaklaştıklarını, topraklarıyla aralarında var olan hassasiyetlerini göz önüne alarak; onları anladığımız iddiasıyla bu ürünü ısrarla kullanmalarını istiyoruz.
  Prodem  LTD.ŞTİ. Konya ilinde 1. Organize Sanayi Bölgesinde modern üretim tesisimizde tecrübeli teknik elemanlarıyla geniş satış ağımızla, lojistik imkanlarımızla ve satış sonrası ekibimizle tarla kontrolü yaparak en kaliteli hizmeti sunmayı prensip edinmiştir.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.