Organizasyon Türüne Göre Dans Seçimi

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 8 yıl önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2858
  Anonim
  Ziyaretçi

  11889522_949574395099026_7235924924843896075_n.jpg
  En eğlenceli sporlardan biridir dans. Üstelik hem kasları hem kalbi çalıştırıken aynı zamanda da estetik görünüm nedeni ile sanattır da. Siz ister sanat deyin ister spor her halükarda hoştur dans. Bu nedenle olsa gerek yapılan hemen hemen bütün organizasyonların ilk konusu olagelmiştir.

  Durum bu olunca da dansçı kiralama bir gereklilik halini almıştır.

  Organizasyon Türüne Göre
  Dansçı seçimi çoğunlukla organizasyonun türüne göre belirlenir. Yapılacak olan bir kına gecesi ya da düğünde bayan dansçı kiralama en olağan seçimdir. Kadınlı erkekli izlenebilecek hem estetik hem de kıvrak danslar izleyenleri çosturarak bir anda pistin dolmasına neden olabilir. 

  Ota Anadolu’nun en eski geleneklerinden birisi zenne oynatmaktır. Kadın kılığına girmiş erkekleri izleyen kişiler hem bir erkeğin kadın kılığına girmesini komik bulmuş ve eğlenmiş hem de müziğin ritmine kaptırmıştır kendini. Erkek dansçı kiralama deyince insanın aklına ilk olarak zenneler gelse de modern dans figürlerinin peşpeşe sıralandığı erkek dansçı grupları da yok değildir tabii.  

  Bizde pek yaygın değildir ama, Avrupa ya da Amerika’da oldukça fazla görebileceğiniz erotik dans kulüpleri daha çok erkeklerin ilgisini çekmektedir. Şimdilerde ise özel bekarlığa veda partilerinde damadın arkadaşlarının bir jesti olarak bayan erotik dansçı kiralama uygulaması başlamıştır ülke-mizde de. 

  Sonuç Olarak
  Sonuç olarak her organizasyona uygun bir dans ve dansçı türü bulunabilir ve organizasyon şirketleri bunlar için çalışmaktadır.
  http://www.danscikiralamak.com/

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.