Özel Okul Rehberim Nedir?

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3450
  Anonim
  Ziyaretçi

  Eğitim, her alanda yenilikler gerektiren bir konu. Ülkenin refahının artması ve ileriye gitmesi için gerekli olan teknolojilerde görev alacak kalifiyeli kişileri yetiştirmek ve kullanmak için elbette eğitim şart. Eğitimin kalitesi, ülkenin gelişmişlik düzeyini de arttıracağından, her devlet geleceğin mimarlarına, mühendislerine faydalı olabilmek için, eğitim alanında reformlar yapmaktadır.
   
  Özel okullar ile, öğrenciler okul + dershane arasında yorulmuyor, tek bir okulda tek bir eğitim görerek, sınava daha rahat hazırlanıyor. Özel okulların, devlet okullarına kıyasla dil seçenekleri vermesi de ailelerin tercih sebebi.
   
  Tüm bu bilgiler ışığında, öğrenciler ve ailelerin tercihi olan özel okul kayıt yapmak isteyen aileler için büyük bir kolaylık sunan platformu bizler hazırladık. Yine aynı platformda, özel okulların hedef kitlesi; aile ve öğrencilere ulaşmasını sağlayarak, kendilerini anlatma şansı vererek, eğitime destek için arada özel bir bağ kurmak için hizmet veriyoruz. Özel okulunda ihtiyacı olan, tedarik hizmetini sağlayacak Çözüm Ortağı (Tedarikçi) firmaları da bünyemizde bulundurarak, öğrencilerin okulu bulması, okulun da Çözüm Ortağı (Tedarikçi)’nı bulması, Çözüm Ortağı (Tedarikçi)’nında özel okullara ulaşmasını sağlayan; çok yönlü bir iletişim ağı kurma hedefi ile, siz değerli velilere, özel okullara ve Çözüm Ortak(Tedarikçi)larını tek bir platformda topladık.
   
  Özel Okul Rehberim Hangi Hizmetleri Sağlıyor?
   
  Özel okul rehberim adlı projemizde; veli modülü, özel okul modülü ve Çözüm Ortağı (Tedarikçi) modülü olmak üzere 3 ayrı hedef kitlemize hizmet veriyoruz.
   
  Veli modülümüz ile, velilerin çevre okullarını kıyaslama, okulların özelliklerini araştırma, ayrıcalıklı yönlerini bulmak, veya bağlı olduğu özel okul hakkında yorum yapması gibi olanakları sunuyoruz.
   
  Özel okul modülü ise, hem velilere hem de Çözüm Ortağı (Tedarikçi)larına yönelik, çift yönlü bir iletişime hizmet etmektedir. Özel okul modülüne üye olan özel okullar, kendileri hakkında (burs, indirimler, olanaklar) bilgiler verebilirken, ihtiyacı olan Çözüm Ortağı (Tedarikçi)larına ulaşarak, tüm Çözüm Ortağı (Tedarikçi)larına teklif verebilir.
   
  Çözüm Ortağı (Tedarikçi) modülümüz sayesinde sisteme üye olan Çözüm Ortağı (Tedarikçi)ları, özel okullara teklif göndererek reklamını yapabilirken, özel okulların oluşturduğu teklifleri görüntüleyerek, kabul ettiğini beyan eden bir bildirim gönderebilir. 
   
  Web Sitemiz: http://www.ozelokulrehberim.com/

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.