Paykasa Canlı Destek Hattı

 • Bu konu 1 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 8 yıl önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2355
  Anonim
  Ziyaretçi

  Günümüz teknoloji ile birlikte artık internet hayatın her alanında karşımıza çıkıyor. Son dönemlerde artık insanların çarşı Pazar gezmelerinin yerini bile internette bulunan büyük alışveriş sitelerinden yaptığı alışverişler damgasını vuruyor. Ancak yapılan her türlü gelişim belirli sorunları da peşinden getirmektedir. Güvenli alışveriş için paykasa uygulamasından haberdar etmek istiyoruz. Bilindiği üzere yapılan tüm e ticaret alışverişlerinde veya online oyun sitelerindeki ödemeler de kişilerin kredi kart bilgilerini paylaşmaları gerekiyor.

  Ancak bu uygulama ile artık böyle bir zorunluluğa gerek yok. Firmamızın genel olarak yaptığı hizmetler arasında yer alan bilgilendirme çalışmaları için kurulan paykasa canlı destek hattına ulaşım sağlayarak, merak ettiğiniz konuları belirtebilirsiniz. Size anlık bir dönüş sağlayacak olan müşteri hizmetlerimize yönelttiğiniz paykasa sorunlarına hızlı ve güvenli cevaplar alabilirsiniz. İnternet dünyasının alışverişlerinde sizlerde paykasa kart avantajlarını tanımak ve kullanmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Alınan bilgiler ışığında paykasa satın al bölümündeki kart seçimlerini inceleyebilirsiniz. Yapılacak her türlü kart satışlarında her zaman firmamızın garantisi söz konusu olacaktır. Güvenli ve hızlı bir şekilde size alışveriş fırsatı sunan hizmetlerden sizlerde gerek bahis sitesi ödemelerinde, gerekse e ticaret alışverişlerinde kullanabilirsiniz. Güvenli adım için güvenli alanları tercih etmeyi ihmal etmeyin.

  Ön ödemeli kart ismi ile güvenli alışveriş kapılarını sizlere açan paykasa uygulamasından yararlanma için firmamızdan yararlanabilirsiniz. Yetkili satıcı olarak yapılan her türlü paykasa satın al bölümündeki kart satışları ile sizler bu alanda özel hizmetler sunabilmekteyiz. Aynı zamanda sizlere verilen hizmetler arasında paykasa canlı destek veren müşteri hizmetlerimiz ile soru ve sorularınızın paylaşımlarını da yapabilirsiniz. Profesyonel ve tecrübeli ekiplerimiz ile size her an hizmet vermekte olan paykasa canlı destek, canlı yardım birimlerimizden gerekli tüm yardımları alabilirsiniz. Paykasa satın al bölümündeki özel kart seçenekleri sizler için hazırlanmıştır. Paykasa kart kullanımı için gerekli olan soruların tüm cevapları da yine sitemiz aracılığı ile sizlere verilmektedir. Birimimizde yapılacak bilgilendirmeler de yine sizin isteğiniz üzere gerçekleşmektedir. Merak ettikleriniz veya hangi konuda yardım istediğinizi alacaksınız. http://www.paykasaal.gen.tr/

  #3865
  Anonim
  Ziyaretçi

  Paykasa bir cümleyle özetlenecek olursa ;  Ön ödemeli kart sistemidir. Paykasa şu şekilde çalışmaktadır : İlk olarak paykasa internet sitemiz üzerinden bizimle online iletişime geçerek, almak istediğiniz paykasa miktarını bize bildiriyorsunuz. Ödeme yaptıktan sonra size 16 haneli paykasa pin numaranızı gönderiyoruz. Bu pin numaranızı paykasa geçen sitelerde kredi kartı gibi kullanabiliyorsunuz. Paykasa’ın  Kullanımı çok kolay ve yaygındır.

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.