paykwik mobil ödeme

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 8 yıl 1 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2193
  Anonim
  Ziyaretçi

  Arya Bilişim’den mobil ödeme ile Paykwik almak artık çok kolay! Turkcell, Vodafone ve Avea mobil hattınızdan 7 gün 24 saat Paykwik/Gscash kodunuzu aşağıdaki birkaç basit adımı uygulayarak alabilirsiniz.

  • Cep telefonunuzdan 7979 numarsına AR10 yazıp kısa mesaj gönderin.
  • Gelen onay mesajına EVET yazarak onay verin.
  • İşleminiz başarı ile tamamlandığında 10 Euro kodunuz SMS olarak dakikalar içinde size iletilecektir.

  Paykwik Mobil Ödeme
  Turkcell kullanıcılarının gönderdiği her SMS 50Kr (KDV ve ÖİV dahil), Vodafone kullanıcılarının gönderdiği her SMS 41Kr (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir. Avea kullanıcıları için mobil ödeme servis bedeli 7979 numarasına gönderilen her mesaj için 50Kr’dur. Bilgilendirme mesajları ve Turkcell kullanıcılarının 7979’a gönderdikleri SMS’ler ücretsizdir. Mobil ödeme servisinin sunulabilmesi için üyelik kapsamındaki bilgilerinizin iş ortakları ile paylaşılması gerekmektedir.

  AR10 SMS kodunu cep telefonunuzdan 7979 gönderin. Gelen mesajı ONAY yazıp cevaplayın kodlar anında cebinize gelsin.
  (Mobil ödemede operatörler aşağıdaki fiyatlara ek olarak %47 hizmet bedeli alırlar.(KDV Dahil)

  İnsanlar için en kolay ve rahat alışveriş şekli bu aralar internetten yapılan alışverişlerdir. Çok rahat bir şekilde istediğinizi oturduğunuz yerden yorulmadan alabileceğiniz bu alışveriş şekli maalesef ki günümüzde ve ülkemizde dolandırıcılıktan yana payını almış bir sistemdir. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde görülen kredi kartı bilgilerinin çalınması sorunundan dolayı müşterilerin internet alışverişine olan güveni azalmıştır. Bunun yanı sıra internet üzerinden ticaretin yaygınlaşmasını isteyen firmaların sayısı artmıştır. Fakat artık Arya Bilişim’den kolayca alınabilecek olan GsCash sayesinde internet alışverişi korkusuna son deme vakti. Paykwik internet üzerinden güvenli bir şekilde alışveriş yapmanıza ve para göndermenize olanak sağlayan bir sistemdir.
  Arya Bilişim’in sunduğu Paykwik GsCash sayesinde yapılan internet üzerindeki alışverişler müşterilere büyük kolaylık sağlamakta. Müşterinin herhangi bir kişisel bilgisini almadan, bu sayede sizin bilgilerinizin üçüncü şahısların eline geçmesini engelleyen tek kullanımlık ve güvenilir olan bu kart e-ticarete olan güveninizin artması için 2003’ten bu yana yaygın olan bir ödeme şeklidir. Bu ödeme şekliyle herhangi bir kredi kartına sahip olmanız gerekmiyor. Yalnızca GsCash kartınıza para yükleyerek, yüklediğiniz parayı nakit para gibi dilediğiniz yerde harcayabiliyorsunuz. GsCash kartınızı kullanabileceğiniz siteler de oldukça fazla. Birçok online alışveriş sitesinde anlaşmalı olup buralarda kullanıldığı gibi, müşteriler bu kartı genellikle online oyun sitelerinde rağbet görmektedir. Tek kullanımlık bir şifreyle oluşturduğunuz bu kartı kullanmaya ilk başladığınız zaman, dilerseniz düşük miktarda para yükleyerek denemek amacıyla GsCash ile anlaşması bulunan istediğiniz bir internet sitesinde alışverişinizi yapabilirsiniz.  Paykwik GsCash’a olan güveninizden emin olduktan sonra kartınızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
  Eğer Arya Bilişim’in ülkemize kazandırdığı bu kart sistemi aklınıza yattıysa ve bu karta sahip olmak istiyorsanız Paykwik satın al sitelerinden ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri ile iletişim kurarak havale yöntemiyle bankalardan veya kredi kartınız ile internet sitelerinden alabilirsiniz. Bu yöntemlerden hangisini kullanarak almış olursanız olun kartınızın pininin geçerlilik süresi sadece 1 yıldır. Bir yıl içerisinde dilediğiniz yerden dilediğiniz şekilde alışverişleriniz güvenli biçimde ve gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.  İçiniz rahat olsun.

  Paykwik-mobil-%C3%B6deme.png

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.