Perdah makinesi vibrasyonlu mastar hafif inşaat makinaları

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 5 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2766
  Anonim
  Ziyaretçi

  Web site adresi: Kucukoglumakine.com.tr
  Web site konusu: Profesyonel hafif iş mkinaları – Hafif inşaat makinaları

  Kalite Ve Güvence ile Profesyonel Hafif İş Makinaları

  Kalite ve güvence bir arada. Sizlere tavsiye ettiğimiz Küçük oğlu Makine Şirketi 1997 yılında kurulmuştur. Hafif inşaat makineleri sektöründe ki mevcut ürün çeşitliliği, yaptığı AR-GE çalışmaları ve değişmeyen çizgisiyle kurulduğu yıldan itibaren hızla büyümüş olup günümüzde bu sektörde lider konumundadır. İnşaat sektöründe kullanılan perdah makinası şantiye ve inşaat alanlarındaki zeminlerin temizlenmesi ve cilalanması işlemini yapmaktadır. Perdah makinelerinin yüzeyi geniştir ve bu yönüyle büyük alanların kısa sürede işlem görmesini sağlar. Zeminler perdahlandığı esnada sıyırma, dağıtma ve sıkıştırma işlemlerini aynı zamanda yapabilen vibrasyonlu mastar makinesi kolay kullanımıyla çok kullanışlıdır.

  logo.png

  Daha ıslak yapılı, küçük çaplı toprak ya da sıcak asfalt zeminlerin sıkıştırılması için kompaktör makinası kullanılır. Kompaktör makinesi zıplayarak basınç yapar ve titreşimleri sayesinde sıkıştırma işlemini gerçekleştirir. Gelişen teknolojinin izleriyle üretilen asfalt kesme makinesi, beton veya asfalt zemini istenilen şekil ve boyut doğrultusunda kesebilmektedir. 

  • Asfalt kesme makinaları
   Vibrasyonlu mastar
   Perdah makinası
   Kompaktör makinası

  İhtiyaçlarınız olduğunda küçük oğlu makine yetkililerinin web sitesine giriş yaparak bu makineler hakkında bilgi sahibi olabilir daha detaylı görüşmek isterseniz iletişim numaraları vasıtasıyla firma yetkililerini arayabilirsiniz.

  Beton veya asfalt zeminin kesimi için kullanılan asfalt kesme makinası kullanıcılarının zorlanmaması için basit bir yapıda üretilmiştir. Uygun olan her beton ve asfalt zeminde kesme ve delme işlemleri kolaylıkla yapılabilir. Aynı şekilde perdah makinesi de Küçük oğlu Makine Şirketinde satışı yapılan diğer tüm inşaat makineleri gibi kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmış ve müşterilerine sunulmuştur. 

  Küçükoğlu Makine Şirketi, geniş ürün yelpazesi ile müşteri isteğine her zaman yanıt verebilmektedir. İnşaat alanında sıkıştırılacak malzemenin cinsi, dolgunun kalınlığı kompaktör makinesi için önemlidir. Gücü yeterli olmayan bir kompaktör makinesi zeminde başarılı bir sonuç vermez. Beton zeminlerde sıkıştırma işlemi için kullanılan vibrasyonlu mastar makinesi titreşimli olmasından dolayı tecrübeli kişilerce kontrollü şekilde kullanılmalıdır. İnşaat sektöründe iş kazası çok olası bir durumdur. Küçükoğlu Makine şirketinin satışını yapmış olduğu tüm hafif inşaat makineleri kullanıcıların kullanım kolaylığı ve güvenliği için basit yapılı tasarlanmış makinelerdir.

  Kaynak: http://www.kucukoglumakine.com.tr/  

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.