Perde Kültüründe Pratik Çözüm Armoni de

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 4 yıl 1 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3459
  Anonim
  Ziyaretçi

  aL625d.png
   
              Perdeler, hayatımızın en önemli eşyalarındandır. Korniş üzerinde iki çeşit perde kullanırız ve bu perdelerin biri tül biri de kumaş perdedir. Bu perdelerin takılması ve yıkanması zahmetlidir. Kornişten tek tek çıkarıp temizlemek zordur. Temizledikten sonra perdelerin ütülenip, geri takılması da oldukça zahmetlidir. Bu nedenle, günümüz perde anlayışına pratik bir çözüm getiren Armoni perde çeşitleri, temizlenebilir, pratik ve kullanışlı ürünleri sunmaktadır.
   
    RULOLU PERDELER ÇOK PRATİK
   
              Yukarıya takılan bir aparat yardımı ile tutunan rulolar, üzerine sarılı olan perde çeşitlerini, kaydırmak suretiyle, aşağı ve yukarı doğru perdeleri hareket ettirmektedir. Günümüz teknolojisinin son ürünleri olan verdi stor perde çeşitleri, stor perde olarak bilinmektedir. Ülkemizde stor perde olarak bilinen bu perde çeşitleri, yukarı doğru rulo üzerinde, kenarlarındaki çarklar vasıtası ile toplanabilmektedir. Motorlu, motorsuz ve otomatik olarak üretilen perdeler, zahmetsiz bir şekilde kullanılmaktadır.
   
    YAŞAM KALİTESİNİ ARTIRMAKTADIR
   
              Görkemli desenleri ve her dekora uyan yapısı ile Armoni perde kategorisi, stor perde fiyatları,  armoni stor perde modelleri ile en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Zebra perde çeşitleri iki renktir. İki katlı bu perdeler rulo üzerinde kaydırılır. Siyah ve beyaz üst üste getirilince, dışarı görüş alanı kaybolur. Tül şeklindeki beyaz kısımlar üst üste getirilince, tül görevi görür. Yanlardaki ipler, yukarıya monte edilmiş rulo kenarındaki çarklara bağlıdır. Bu ipler, pratik bir şekilde perde kullanımını artırmaktadır.
   
    HER MEKAN İÇİN PRATİK PERDE ÇÖZÜMÜ
   
              Dikey perde çeşitleri İskandinav kökenli olup, firmaların en çok tercih ettiği, estetik ürünlerdir. Kurumsal bir hava isteyen herkes için, bu perdeler, en ideal çözüm haline gelmiştir. Stor perde çeşitleri, güneşlik olarak bilinir. Dijital baskılı stor perde çeşitleri, her mekân için özel üretilmektedir. Motorlu, motorsuz ve uzaktan kumandalı üretilmektedir. Zebra desenli stor perde çeşitleri en çok tercih edilen, pileli, boncuklu ve dilimli üretilmektedir. Stor perdeler ise güneşliktir.
   
              Rustik perde çeşitleri ise, eski tip ev dekorları içindir. Salon perde çeşitleri ise, büyük mekânlara özel dekor seçeneklerine göre üretilmiştir. Japon perde çeşitleri, şileli perde çeşitleri ve diğer stor perde çeşitleri, online satış mağazalarında, uygun kargo seçenekleri ile satılmaktadır. Aytıntılı bilgi için
   
   Web Sitemiz: https://www.armoniperde.com.tr/

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.