Personel taşımacılığı istanbl

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 6 yıl 11 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3277
  Anonim
  Ziyaretçi

  Her alanda olduğu gibi personel taşıma alanı da özen gösterilmesi gereken bir konudur. Personel ve öğrencilerin taşınması esnasında servis şoförü tehlikeli tüm hareketlerden kaçınmalı, adeta bir makam şoförü edasıyla aracını kullanarak araç içerisindeki yolcuları rahat ettirmeli, fazla surattan kaçınarak trafik kurallarına uygun bir şekilde hareket etmelidir. Mevcut yolcularına karşı saygıda kusur etmemeli, araç içerisinde sigara kullanmamalı ya da araç içinde yapılması uygun olmayan davranışlarda bulunmamalıdır. Personeltasima.net yani personel servisi olarak mevcut faaliyetlerine devam eden kuruluşun şoförleri çeşitli sertifikalara sahip, yolcu güvenliğini ön planda tutan, saygılı ve eğitimli kişilerdir.

  firma-servisi.jpg

   İstanbul Anadolu yakasında öğrenci servisi, personel taşıma servisi gibi alanlarda hizmet sunan pek çok kuruluş bulunmaktadır. Bu kuruluşlar arasında oldukça iyi servisler olduğu gibi ne yazık ki müşteriden ödeme alana kadar güler yüzle hitap eden ardından vermiş olduğu sözleri yerine getirmeyen, güvensiz diye tabir edebileceğimiz kuruluşlarda bulunmaktadır. Bu gibi olumsuz durumlarla karşılaşmamak adına en iyi Anadolu yakası öğrenci servisi ve Anadolu yakası personel taşıma servisleri içerisinde yer alan, sınırsız hizmet anlayışı ile müşterilerini memnun eden meva turizmi tercih edebilirsiniz.

   Personel taşıma fiyatları ne kadar? Personel taşıma fiyatları meva turizmde sunmuş olduğu hizmetleri de göz önüne alacak olursak eğer oldukça uygun olarak belirlenmiştir. Personel taşımacılığı fiyat teklifi alabilmek adına kendileri ile iletişime internet siteleri üzerinden geçebilmeniz mümkündür. Ya da hızlı bir şekilde 0212 426 72 72 nolu müşteri hizmetleri numaralarını da arayabilirsiniz.

  Kaynak: http://www.personeltasima.net/

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.