Piramit Sünger

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 6 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3190
  Anonim
  Ziyaretçi

  Gürültü yapan karışık sesler ve yankılanan seslerin meydana getirdiği kirliliği önlemek için akustik süngerler kullanılır. Ses yalıtımı sağlayan bu bu süngerler kullanım alanı çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Ofislerde, okullarda, sinema salonlarında, konferans salonları ve stüdyolar gibi hemen hemen her alanda kullanılabilir her türlü sesi engeller. Akustik sünger fiyatları konusunda bilgi almak isterseniz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Kullanım amacına göre özel olarak üretilmiş birçok çeşitte süngerler bulunmaktadır. Piramit sünger özellikle daha çok ilgi gören süngerler arasındadır. Yüksek teknolojili ürün olarak üretilen piramit süngerler yüksek sıcaklığa dayanıklıdır ve alev tutucu özelliğe sahiptir. Olası bir yangın esnasında alevleri engelleyici ve yutucu sünger yangını önlemede oldukça başarılıdır. Güvenlik açısından gönül rahatlığı ile kullanılabilir sünger çeşitli renklerde olabilir. 

  Uygun akustik sünger fiyatları ile hizmet veriyoruz. Eğer siz de şirketinize, ofisinize, çalıştığınız herhangi bir ortama ses yalıtımı yaptırmak ve rahatsız edici gürültülerden uzak kalmak istiyorsanız bizimle akustiksungerfiyatlari.com.tr sitesinden iletişime geçebilirsiniz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.