Portatif Klima

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 6 yıl 11 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3448
  Anonim
  Ziyaretçi

  ldAyjr.png
   
   Portatif Klima Modelleri
   
   Hayatımızı ek olarak konforlu duruma getirmek amaçlı kullandığımız cihazlardan birisi de klimadır. Klima, ortamı emele ve ihtiyaca uyumlu biçimde ek olarak konforlu duruma getirmek amaçlı kullandığımız teknolojik cihazdır. Havayı ısıtan, soğutan, nem balansını savunan ve gökyüzü değişimi imkanı sunan klima kullanmak bilhassa ateş gibi ve nemli yaz aylarında zaruri tek ihtiyaçtır.
   Klimanın, salon tipi, tavan tipi, duvar tipi ve portatif klima benzeri yeni sezon modelleri mevcuttur. Her modelin de bizzat aşağı model sınıfları vardır. Portatif klimalar nihai yıllarda tüketimi yaygınlaşan mobil özelliği sebebiyle seçim edilen klimalardır. Portatif klima yeni sezon modelleri, mobil split klima, monoblok bacalı mobil klima ve mobil bacalı klima olarak kategorilendirilebilir.
   
   Mobil (Portatif) Klima Nedir?
   
   Portatif başka bir deyişle mobil klima her mekana ahenk imkanı sunan, tüketimi nihai derece pratik mobil klimalardır. Mobil klimaları benzerlerinden ayıran en mühim farklılık montaj gerektirmemesidir. Bu sebeple kurulumu kolaydır. En tek sürü kullanılan klima modellerinden birisi meydana gelen duvar tipi klimalar benzeri harici mekan birimi bulunmaması da mobil klimaları ek olarak avantajlı tek klima modeli haline getirmektedir. Dik verimle çalışması sebebiyle ortamın havasını ihtiyaca yönelik kısa zamanda soğutan veya ısıtan portatif klimalar kısa enerji tüketmesi sebebiyle de etraf dostudur.
   
   Mobil Klimalar Nerede Kullanılır?
   
   Taşınabilir klimalar konutlarda, ofislerde, mağazalarda, okullarda ve gereksinim duyulan her çeşitli kapalı meydanda kullanım amaçlı uyumlu cihazlardır. Emele uyumlu biçimde ortamda ısıtma, soğutma, nem denetimi ve gökyüzü değişimi inşa etmek amacıyla kullanılan portatif başka bir deyişle mobil klimalar 24 saatlik soğutma ve nem alma fonksiyonu sebebiyle başka bir deyişle işlevsel olması sebebiyle seçim edilmektedir.
   Mobil klimalarda kondanser havası fleksible gökyüzü hortumu ile harici ortama atılır. Cihazın modeline yönelik kondanser havasını harici ortama atmaya yarayan gökyüzü hortumu pencere aralığından, pencere veya duvara açılan baca deliğinden veya kapı aralığından harici ortama atılır. Kondanser havasının harici ortama verilmemesi şeklinde cihaz dik randıman ile çalışma kısa, arzu edilen soğutma veya ısıtma işlevini mahaline getiremez. Bu sebeple fleksible gökyüzü hortumu kesinlikle uyumlu biçimde harici ortama verilmelidir. Bunun amaçlı cihaz görevli servisinden destek almak gerekir.
   
   Portatif klima konusunda tecrübeli bir firma arıyorsanız portatif-klima.net adresini mutlaka ziyaret etmenizi öneriyoruz. Onlarca farklı model ve Portatif Klima Fiyatları ile her bütçeye uygun cihazlarıyla bu konuda uzman olduklarını kanıtlıyorlar. Cihazların garanti süreleri ve yetkili teknik servisleri ile binlerce kişinin tercih sebebi oluyorlar.
   
   Web Sitemiz: http://www.portatif-klima.net/

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.