sakaryanın seo danışmanı

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 8 yıl önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2548
  Anonim
  Ziyaretçi

  Yapılan yatırıma göre kazancı en yüksek olan reklam çeşidi SEO’dur. Bu yaptığımız reklam çalışmalarından elde ettiğimiz tecrübeye dayalı olarak sizlere tavsiyemizdir.

  Özellikle Sakarya’da faaliyet gösteren firmalara SEO danışmanlığı yapmakta ya da internet sitelerine yönelik seo çalışmaları yapmaktayız. Bu bağlamda sizlere verdiğimiz bazı hizmetlerden bahsetmek istiyoruz:

  Video SEO Çalışması

  Bu çalışma iki şekilde yapılmaktadır. Sektörünüze ve anahtar kelimenize göre 1 video ile yapılabileceği gibi yüzlerce video ve çok sayıda anahtar kelimeylede bu çalışma yapılabilmektedir. Her ikisi bir arada da tercih edilebilir tabiki. Türkiye’de sadece bizim tarafımızdan yapılan bir çalışmadır. Özellikle satış siteleri için çok verimli bir çalışma şeklidir. Birçok sektörde bu çalışma ilk tercihimiz olmaktadır.

  Abahtar Kelime Çalışması

  İstediğiniz herhangi bir anahtar kelimede yükselmenizi sağlayan çalışmadır. Genelde seo denilince akla bu çalışma gelir. Oysa SEO bundan çok ama çok daha fazlasıdır. Örneğin Sakarya’da bir emlakçı iseniz anahtar kelimeniz “Sakarya Emlak” aramasıdır. Bizim mesela bu yönde zaten varolan bir çalışmamız var ve sitemiz şuanda sakarya emlak aramasında 2. sıraya kadar yükselmiştir. Sakarya araç kiralama, cam balkon, halı yıkama, kombi servisi vb. rekabeti yüksek olan önemli anahtar kelimelerdir.

  Google Adwords ve Facebook Reklam Danışmanlığı

  Google adwords ya da facebook ile reklam yapıyorsanız bu reklamları bizim aracılığımız ile daha düşük maliyete daha verimli bir şekilde yapma imkanınız bulunuyor. Örneğin siz tıklama başı 2-3 tl veriyorken, bu reklamı biz yaptığımızda tıklama başına maliyetiniz 1 tl’ye kadar düşebilmektedir. Yani aylık 2-3 bin tl reklam harcaması yaparken aylık 1000 tl harcayıp aynı verimi alma imkanınız bulunuyor.

  Web Tasarım, Logo ve Banner Çalışmaları

  İddia ediyoruz web tasarım hizmeti veren firmalar arasında bizim kadar kaliteli hizmet veren bir firma bulamazsınız. Hazırladığımız web siteleri tamamen mobil uyumludur, hızlıdır, wordpress altyapısını kullanmaktadır, virüs girmesi ya da yedek alma gibi sıkıntılarınız olmaz. Sitenizin SEO ayarları yapılmış şekilde size teslim edilir. 7/24 telefonla rahatlıkla bize ulaşabilir, istediğiniz kadar sitenize resim ve içerik ekleyebilirsiniz.

  Logo ve banner tasarımı olarakta Türkiye’nin en iyi tasarımlarımı çok uygun fiyatlarla hazırlayan bir arkadaşımız bulunmaktadır. İnternet sitemizden daha önce yapılmış olan çalışmaları inceleyebilirsiniz. Normalde logo ya da bannerlara gereken önem verilmez ancak sitenizin, firmanızın görünen yüzleridir bunlar. Akılda kalıcı, sade ve anlamlı olmaları, kaliteli olmaları gerekir ki insanlar firmanıza güven duysunlar.

  Firmamızın çalışmalarının tanıtıldığı youtube videomuz: https://www.youtube.com/watch?v=g-VrGdNvp2U

  Firmamızın facebook sayfası: https://www.facebook.com/sakaryaseo/

  İnternet sitemiz: SakaryaSEO.Com

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.