Şap Kurutmaa Makinası

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3444
  Anonim
  Ziyaretçi

  QajJ9V.png
   
   Yapı Kurutucu Ne İşe Yarar
   
   Gelişen sektörle birlikte inşaat alanlarında kolaylıklar da artmıştır. Şap kurutma makinası ile birlikte değişen kullanımlar daha aktif olarak işlemektedir. Yapılarda oluşabilecek nemlenmeyi kaybederek yapıların daha güvenli bir şekilde açığa çıkmasını sağlar. Sıva çekildikten sonra sıvanın kuruması nem oluşumuna etki eden en önemli faktördür. Nem çürük yapı oluşmasına sebebiyet vererek ilerde önüne geçemeyeceğiniz tehlikeleri ortaya çıkarır. Bazen inşaat alanlarında zeminden gelen bir nem alma vardır. Bu durumda daha dikkatli olunması gereken alanlarda kurutma cihazlarının kullanımı şarttır.
   
   Kurutma Hizmetini Nasıl Alabiliriz
   
   Gerekli olan kurutma makinelerini elde etmek için size uygun ola tasarımın belirlenmesi gerekir. Eğer kış ayında yapılarınızı bitirmek istiyorsanız beklemek yerine kiralayarak hizmet alabileceğiniz Şap kurutma makineleri ile işinizi görebilirsiniz. Tam kapasite ile çalışacak olan sistemler nem alma konusunda teknik olarak geliştirilmiştir. Her cihazın kendine özel özellikleri vardır. Bu yüzden tercih yapmadan önce istediniz işin yapısını iyi belirlemeniz gerekir. Hava kanalı sistemler ile çalışan cihazlar dışardan aldığı havayı içeriye vererek duvarların hava ile sıcak temasını sağlamaktadır. İçeriye uygulanan sıcak hava ile sıvalarınız en kısa sürede kuruyacaktır.   Devir daym işlemi ile tatbik edilecek hava dışardan soğuk ve içerden sıcak olarak uygulanmaktadır.
   
   Yüksek Verimlilik Ve Ultra Güçlü Kompresör
   
   Ürünlerin her birinde güçlü kompresör çalışma sistemi ile daha fazla alan kurutması yapılabilir. Dışardan aldığı havayı sıcak defrost sistemi ile ısıtabilen cihazlar kalın sac gövdesi ile havanın içeriye dolmasını sağlar. Üzerindeki derecesi ile kaç derece sıcaklık kullanıldığını kontrol etmenize imkân sağlayan Şap kurutma makineleri eski sistemleri çöpe atacak hızda çalışmaktadır. Ürünler içinde temizleme imkânının kolay sağlanacağı bir tasarım oluşması kir ve tozu anında yok etmeyi sağlamaktadır. Bu yüzden içeri giren hava her hâlükârda temiz olacağından kurutma işlemleri daha da hız kazanacaktır. Sıfır ile on beş santigrat derece arasında çalışmaya uygun dizayn edilen cihazlar için bütün inşaat alanlarınız mükemmel bir şekilde kurutulmaktadır. Kapasitesi ile güçlü sınırları zorlayan bu uygulamalar kışın vazgeçilmez makineleriniz olacak. Sizde şap kurutma konusunda hızlı ve etkili çözümler arıyorsanız sapkurutma.com ‘u mutlaka ziyaret etmelisiniz. Uygun fiyatlı seçenekleri ve uzman ekibiyle 7/24 hizmet vermektedir.
   
   Web Sitemiz: http://www.sapkurutma.com/

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.