Satılık ve Kiralık Ürün İlanları

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 4 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2908
  Anonim
  Ziyaretçi

  logom.png

  Satılık ve Kiralık Ürün İlanları

  İnternet üzerinden ilan vermek, ürün satmak gerçekten hayatımızı çok kolaylaştıran ve fazlasıyla işe yarayan bir şey. Ülkemizde mobil ve normal masaüstü görünümlü ilan siteleri her geçen gün artmaktadır. Buna sebep olarak insanlarımızın büyük bir kısmının artık internete karşı güvenlerinin oluşması ve bu neticede internet üzerinde büyük bir pazar potansiyeli oluşmasıdır.

  İnternet üzerinden araba satışı, kiralık veya satılık emlak ilanlarından tutun, hemen hemen herkesin elinde bulunan cep telefonlarına kadar her şeyi yapabilirsiniz. Ödeme seçeneklerinin de zaman içinde daha güvenilir bir hale gelmesi bu işi mantıklı kılmaktadır.

  Büyük ilan ve ticaret siteleri, yüksek komisyonlar, yüksek dükkan bedelleri ve bir o kadar da sabit ücret alarak, işi zorlaştıran tek etkenlerdir. Küçük ilan siteleri ise, az sayıda kullanıcı girişleri ile, hem satıcı hem de alıcıyı memnun etmemektedir. Kısacası Türkiye’de büyük veya küçük fark etmeksizin her site memnuniyetsizlik oluşturmaktadır.

  Şimdi sizlere tüm engelleri aşacağınız bir ilan sitesinden bahsedeceğim. “satiliksa” isminde bir site ve satılık olan her şeyinizi hiçbir engel, limit, süre olmadan yayın yapabileceğiniz gelişmiş bir ilan sistemi. Ayrıca sitenin “3 kuruşluk şeye, 5 kuruş ödemeyin. Gelin Satiliksa.com’u ücretsiz deneyin” sloganı da dikkatimizden kaçmadı. Tamamen ücretsiz olmayı hedefleyen satiliksa, diğer siteler gibi sabit ücretler, ilanlarda limit veya süreler gibi engelleri karşınıza koymuyor. Ek olarak site içi kullanımında medya veya görsel sınırlamaları da bulunmuyor. Kısacası ilan konusunda tamamen özgürlük !

  Süresiz ilanlar demek, ilanı yayına verdiğinizde, her ay ilan süresi dolarak tekrar yenilemeniz gerekmiyor. Bu olaya bakınca birkaç ilan için sıkıntılı sayılmıyor ancak yüzlerce kalem ürün satan insanlar için her ay süresi biten ilanlar ile uğraşmak gerçekten çok zor, sıkıcı ve takip edilmesi gereken bir işlem. Bu yüzden ilanların süresiz olması gerçekten çok güzel. Bir kere yayına ver, ondan sonra ürünün ne zaman tükendi veya satıldı gir ilandan kaldır, hepsi bu kadar.

  Ayrıca ilan verirken özellikle emlak ilanlarında sıkıntı olan medya sınırlaması da bulunmuyor. Çünkü emlak ilanlarında görsel çok fazla olabilir, evin dışını, mışını, içini hemen hemen her köşesinin resmini yayınlamanız gerekirken, karşınıza çıkan en fazla 10 resim ekleyebilirsiniz uyarısı sinir bozucu bir durum. Bu yüzden görsel limiti bulunmaması da çok güzel.

  İlanları ücretsiz verebiliyorsunuz. Sabit bir ücret olmadığı gibi, sonradan belirli bir ilan sayısına ulaşınca, sizden en fazla şu kadar ilan yayına verebilirsiniz gibi uyarılar ile ücret talep edilmiyor. Kaç adet ilan verirseniz verin tamamen ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

  Limit yok, süre yok, ücret yok…

  Kategori yapısı olarak her site gibi binlerce ürüne ait kolay erişilebilir ve insanların alışık olduğu bir düzende kategori sistemi de en güzel özelliklerinden bir tanesi. Araba, emlak, hayvanlar, elektronik vs vs… sayamayacağımız kadar çok ütün çeşidinin ilanını ücretsiz verebilirsiniz. Ücretsiz ilan vermek için, satiliksa.com’u bir denemelisiniz. Bu ilan sitesi sizi tüm engellerden kurtaracaktır. 

  İlanlar için https://www.satiliksa.com adresini ziyaret edin.

  satiliksa.com

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.