Şehir Rotası

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 4 yıl önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3492
  Anonim
  Ziyaretçi

  693dYP.png

  Şehir Rotası

  Şehir Rotası gezmeyi, eğlenmeyi, yeni yerler keşfetmeyi ve eşsiz kültürleri tatmayı seven bir grup gezginden oluşur. Şehir rotası yazarları kendilerini meraklı, yeniliğe açık, heyecanlı ve deneyimlerini paylaşmaya can atan seyahat severler olarak tanımlıyor ve farklı gezi yazıları ile ön plana çıkıyorlar. Yazdıkları gezi yazılarını da kendi web sitelerinde dikkat çekici görsel materyaller ile yayınlıyorlar. 

  Farkı Rotaların Kapsamlı Gezi Rehberi

  Öncelikli amaçlarını sloganlarında da söyledikleri gibi gezmenin eğlenceli yollarını okurlarına sunmak olarak belirtiyorlar. Gezmek istediğiniz ülke ve şehirler hakkında en gerçekçi, doğru ve güncel bilgilere Şehir Rotası’nın sitesinden ulaşabilirsiniz. Bu sitede Avrupa, Asya, Amerika, Afrika ve Türkiye’den bir çok noktanın gezi yazısı mevcut. Gün geçtikçe de artan bir arşive sahipler.

  Şehirler ile İlgili Her Şey !

  Okuyucularının değerlendirmelerine sundukları Gezi Rehberi’nde bir şehir ile ilgili her detayı bulmak mümkün. O şehir hakkındaki genel ve tarihi bilgilerden tutun, ulaşım, yeme – içme, alışveriş, hediyelik, gece hayatı ve en önemlisi de ilgili şehirdeki gezilecek yerler’i detaylı şekilde inceliyorlar.

  Gezilecek yerler ile ilgili tarihi ve genel bilgilerin yanında ekonomik tüyolar vermeleri, bu gezi noktalarına giriş ücretlerini ve ulaşım alternatiflerini incelemeleri, seyahat severlerin ekonomik bir tatil geçirmelerine de olanak sağlıyor.

  Şehir Rotası Ne Vaad Ediyor ?

  • Turistik Rotalar hakkında bilgi verir, tanıtır. Her bir rotada yazarların derlemeleri ve kişisel deneyimleri özgün bir biçimde yer alır.

  • Seyahatlerinizi daha eğlenceli, ekonomik ve pratik hale getirecek ipuçları sunar.

  • Şehirlerin sadece gezgin duraklarını veya en bilindik yerlerini değil, sanatını, kültürünü ve tarihini gezi rehberi’nde keyifli bir dille aktarır.

  • Seyahat severlerin yeniliklerden, trendlerden ve güncel gelişmelerden haberdar olmasını sağlar.

  Özetle Şehir Rotası sıradan gezi yazısı yazan bir gezi bloğu değil. Yüzeysel bilgilerden çok insanlar için gerçekten faydalı bilgiler üretmeye çabalayan bir oluşum.

  Tatile çıkmadan önce Şehir Rotası’nın sitesini mutlaka ziyaret edin !

  Hedeflediğiniz destinasyon hakkındaki ulaşım, gece hayatı, alışveriş ve hediyelik eşya seçenekleri için mutlaka sehirrotasi.com adresini ziyaret edin.

  Tatilinizdeki zamanı verimli değerlendirmek için sitede yer alan gezi rehberi’nde, Gezilecek Yerler konu başlığını okumadan geçmeyin !
   
  Web Sitemiz: http://www.sehirrotasi.com/

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.