Seo Eğitim Zirvesi – Türkiyenin En iyi Eğitmenlerinden Eğitim Alma Fırsatı

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 5 yıl 2 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3101
  Anonim
  Ziyaretçi

  DÜNYANIN EN ÜNLÜ VE BAŞARILI 10 SEO UZMANI

  SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), Google’ın kullanıcılarına daha iyi hizmet vermek istemesi ile ortaya çıkmış bir kavramdır. Kısaca Google’da ya da diğer arama motorlarında ilk sıraya çıkmak için yapılan çalışmaların genel adıdır. Bu çalışmaları yapanlar ise seo eğitimi almış SEO uzmanlarıdır.

  Arama motorlarında üst sıralara çıkmak için oluşan rekabet artınca, Google kendince algoritma oluşturarak ve bunları belirli aralıklarla güncelleyerek iyi web sitelerini ödüllendirmeye başlamıştır. Yani Google illegal çalışan, faydalı bilgi sunmayan, ziyaretçinin beğenmediği siteleri cezalandırarak diğer web sitelerinin istediği kurallara uygun olmasını sağlamaya başlamıştır. Bu da SEO’nun mantığını oluşturmuş ve SEO Uzmanı adı altında günümüzde internet sitesi sahiplerinin en çok ihtiyaç duyduğu uzmanlık dalını ortaya çıkarmıştır.

  Nklq5k.jpg

  Dünyada SEO Uzmanlığı

  İlk olarak Amerika’da ortaya çıkan SEO uzmanlığı kavramı neticesinde kendini bu alanda geliştiren, kişisel markalarını kuran ve SEO Eğitimi danışmanlığı yapan isimler dünyaca tanınmaya başlandı. Bu isimler arasından en iyi 10 kişiye yakından bakarsak:

  1.Fili Wiese
  Dünyanın en ünlü SEO uzmanları arasında yer alan Wiese, uluslararası ve teknik arama motoru optimizasyonu, online pazarlama, Google cezalar ve Google cezalarından kurtarma konusunda çok profesyonel bir isim.

  2.Orhan Gürbüz
  SEO çalışmalarına 2004 yılında kapsamlı reklam ajansı Web Home İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri’ni kurarak başlayan Orhan Gürbüz, 2005 yılında SEO Destek firmasını kurarak kişi ve kurumlara SEO, Dijital Pazarlama, Adwords ve Analytics gibi hizmetler vermeye başlamıştır. Sahip olduğu 2000 üzerinde domain ile Google’da ilk sırada yer alan web sitelerinin SEO çalışmalarını yürütmüştür.

  3.Michael King
  LG, Citi, Sanofi Pasteur, Cartier ve General Mills’in SEO kampanyalarını yürütmüş ve Ralph Lauren, Hawaiian Airlines, ABC, ADT için SEO ekiplerinde çalışmıştır. Halen IPullRank’te Dijital Pazarlama Danışmanlığı yapmaktadır.

  4.Dixon Jones
  Dünyanın önde gelen dijital pazarlamacıları tarafından kullanılan ve web sayfaları arasındaki bağlantıları analiz eden Majestic.com Pazarlama Direktörü olan Dixon Jones, en iyi SEO uzmanları arasında gösterilmektedir.

  VEPVEr.png

  5.İlyas Teker
  Türkiye’nin ve dünyanın en iyi SEO uzmanı İlyas Teker, Dünya’nın ilk search ajanslarından iProspect’in Chicago ofisinde SEO Director olarak çalışmaktadır.

  6.Christoph Cemper
  Google arama sonuçlarında daha iyi bir sıralamaya yardımcı bir büyük veri platformu olan LinkResearchTools reklam ajansları ve markalarının sahibi olan Christoph Cemper, SEO, Dijital Pazarlama, İçerik Pazarlama, Video Pazarlama gibi konularda uzmandır.

  7.Bastian Grimm
  Almanya’nın ve dünyanın en ünlü SEO uzmanları arasında yer alan Bastian Grimm, PeakAce kuruculuğunu ve yöneticiliğini yapmaktadır.

  8.Jon Cooper
  Dijital Pazarlama Ajansı Hyperlynx Medya’nın kurucusu olan Jon Cooper, halen Florida Üniversitesi’nde okuyor ve PointBlankSEO.com arama pazarlaması hakkında blog yazıyor.

  9.Yılmaz Bozan
  10 yılı aşkın süredir internet sektöründe yer alan Yılmaz Bozan, Türkiye’de ilk defa ev mobilyasının Asya ve Avrupa’ya internetten satış operasyonunu kurmuş ve sonrasında tüketici elektroniği, tatil, havayolu, tekstil, ayakkabı, hızlı tüketim malları gibi farklı sektörlerde de çalışma, danışmanlık yapma fırsatı bulmuştur.

  seo-egitim-zirvesi.png

   Seo Akademi

   Cevizlik Mah. Hat Boyu Çıkışı Sok. No: 32 Bakırköy / İstanbul

   Çağrı Merkezi: 0850 532 30 10

   Email: info@seoegitimzirvesi.com

   Web: http://www.seoegitimzirvesi.com

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.