Seo paketleri ve backlink paketleri

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 5 yıl 8 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3131
  Anonim
  Ziyaretçi

  Backlink – seo paketleri gerçekten işe yarar mı?

  Backlink webmasterlar – web yöneticileri arasında bir sitenin başka bir sitede linkinin olması anlamına gelmektedir. Web siteniz örneğin araba sektörü ile ilgili ve google ve buna benzer arama motorlarında yükselmek istediğiniz kelime araba kelimesi, bu durumda araba kelimesine web sitenizin linkinin eklenerek farklı sitede tanıtılması sizin backlink elde ettiğiniz anlamına gelir. 

  cfe05b_bc357938c77b419ea50374148252a86a.jpg

  Backlink paketleri ne demek?

  Bu kavramlarla yola çıkarak backlink paketleri de içerisinde birçok web sitesinin yer aldığı, web site sahiplerini googleda yükseltebilmek amacıyla oluşturulmuş paketlerdir. En iyi backlink paketleri ile ilgiliyseniz ve googleda anahtar kelimelerinizle üst sıralarda olmak isterseniz backlink paketleri  seo paketleri sunumu konusunda uzman olan backlinkci.net web sitesine göz gezdirebilirsiniz

  Backlinkci.net sitesinin Backlink paketlerini temin etmeden önce şu işlevleri uygularsanız web siteniz daha iyi bir şekilde üst sıralarda olacaktır;

  • İnternetsitenizin anahtar kelimelerinden sizin için en önemlisi site başlığında mutlaka yer alsın
  • Sitenize eklediğiniz fotoğraflarda – resimlerde anahtar kelime etiketi eklemeye özen gösterin
  • Web sitenizin ilgili kategorilerinde yer alan makalelerinde web sitenizin anahtar kelimeleri mutlaka yer alsın

  Seo paketlerinin görevi

  Seo paketleri de aynı şekilde backlink paketinin işlevlerini kapsar. Fakat seo denilince hem site içi hem de site dışı çalışma gerektirecek olan faktörler uygulanır. Googleda tam anlamıyla yükselebilmek adına site içi ve site dışı kavramları es geçmemek gerekir. Web sitenizin googleda üst sıralarda olmasını tetikleyecek olan seo uygulamaları backlinkci.net ‘de mevcuttur. 

  Peki seo paketleri gerçekten de işe yarıyor mu?

  Elbette seo paketleri işe yarıyor. Çünkü Google algoritmalarına göre %35 site içine önem verilmesi gerekirken %65 lik büyük dilimde site dışı somut çalışmalar gerekebiliyor. Bu da seo paketlerinin ne denli işe yaradığının en büyük kanıtıdır. Web sitenizi seo paketleriyle daha iyi bir şekilde bulunur hale getirmek isterseniz backlinkci.net web sitesinin seo paketlerini inceleyebilirsiniz. Seo paketleri örneğin Kayseri oto kiralama gibi bölgesel hizmet veren nakliyat firmalarının da işine yarayacaktır.

  Bir internet siteniz yok mu?

  İnternet siteniz yok mu ya da mevcut web sitenizden memnun değil misiniz? O zaman sizlere web site paketleri sunumu konusunda uzman olan backlinkci.net  ‘i tavsiye ederiz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.