şevkat yerimdar 2 izle

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 8 yıl 1 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2191
  Anonim
  Ziyaretçi

  22 Ocak 2016 tarihinde vizyona girmeye hazırlanan yerli komedi yapımı Şevkat Yerimdar 2
   filmi meraklıları için geriye doğru gün sayıyor. Yönetmenliğini yine Bülent İşbilen’in üstlendiği yapımın baş rollerinde Özgürcan Çevik, Başak Parlak ve Cezmi Baskın yer alıyor.
  Şevkat Yerimdar 2 izlerken, düğün yapmak isteyen Şevkat, dedesinden kalmış olan evi satmak için Ankara’ya doğru yola çıkar. İsteği evi hemen satarak geri dönmektir ancak talihsiz aşık Sarper’in arabasının önüne atlaması ile Şevkat’in bütün planı alt üst olur. Şevkat, Sarper’in kız tarafından dayak yemesinin hesabını sormak adına kahve basar ve böylece de macera başlar. Yapımın senaryosu da yine Bülent İşbilen’e ait.
  Baş rollerini Özgürcan Çevik ile Başak Parlak’ı göreceğimiz yapımdan eğlenceli fotoğraflar gelirken, yerli komedi yapımında fasıl heyeti ile serenat da yapıldığını izleyeceksiniz. Şevkat’in kepçe üstünde fasıl heyeti getirmesi ve Pelin’e sunduğu serenat sahnesi yapımın en ilgi çekici sahnelerinden biri olurken, Özgürcan Çevik, bu sahnede kepçe kullanacak ve kendi sesi ile Dalgalandım da Duruldum şarkısını seslendirecek. Film çekimlerinin yapıldığı Ankara mahallesinin sakinleri de bu sahnede tezahürat ve dansları ile ekibe katıldı ve çekimlere renk kattı.
  22 Ocak 2016 tarihinde beyaz perdedeki yerini alacak olan yapımın çekimleri devam ederken, devrilen araba sahnesi, Ankaralı mahalleli sakinlerinin de korkmasına neden oldu. Şevkat Yerimdar filmi 2013 yılında vizyona girmiş ve en çok beğenilen ve konuşulan yapımlardan biri olmuştu. Yönetmen ve senaryosunda yine birinci filmdeki gibi Bülent İşbilen’i gördüğümüz yapımda Şevkat, mahallede sevgilisine şiddet uygulamış olan bir adamın arabasını devirirken, bu sahnenin gerçek olduğunu zanneden mahalleli, sete dalarak yardım etmeye çalıştılar. Sahneyi gerçek sanan ve yardım etmek için arabaya koşan mahalle sakinleri durumun senaryodan ibaret olduğunu fark ettiğinde ise yine kahkaha dolu dakikalar yaşandı. Şevkat Yerimdar 2 filminde Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Mustafa Bilgin ve Aslı İnandık ile birlikte oyuncu ekibinde Cezmi Baskın, Numan Çakır, Şahin Aktaş ve Bahadır Tokmak’ı da görmek mümkün olacak. İyi seyirler dileriz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.