Seyyar Klima

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 2 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3449
  Anonim
  Ziyaretçi

  2rpkq0.png
   
   Seyyar Klimaların Özellikleri
   
   Ortamda soğutma ve ısıtma benzeri gereksinim duyulan konforun sağlanması amaçlı kullanılan cihazlara klima ismi verilir. Klima, ortamın havasını tazeler ve gökyüzü sirkülasyonu inşa ederek ortam havasını temizler. Yaz aylarında soğutma maksadı ile kullanılan cihaz ara mevsimlerde ise ısıtma maksadı ile kullanılır. Duvar tipi klima yeni sezon modelleri ek olarak yaygın olsa da nihai yıllarda kullanım kolaylığı ve montaja sebep olmaması nedeni ile seyyar klima da seçim edilen klima modeli olmuştur. Çoğalış pek çok konut, işyeri, mağaza ve toplantı salonunda soğutma maksadı ile seyyar başka bir deyişle mobil klima yeni sezon modelleri seçim edilmekte.
   
   Seyyar Klima ile Konforlu Hayat Sahaları Yaratabilirsiniz
   
   Seyyar klimalar montaj gerektirmeyen klimalardır. Kurulum nihai derece pratik meydana gelen seyyar klima yeni sezon modelleri pek çok kapalı meydanın soğutulması ve ısıtılması maksadı ile kullanılır. Seyyar klimaların montaj gerektirmediği amaçlı dış ortam birimi de yoktur. Cihazın portatif olması başka bir deyişle mobil olması mobil klimaların seçim edilmesinde etkilidir.
   Seyyar klimalar bir bir odada kullanılabileceği benzeri taşınarak yabancı odalarda da kullanılabilir. Cihazın yabancı bir odada kullanılabilmesi amaçlı fleksible gökyüzü hortumunun dış ortama verilmesi gerekir. Fleksible gökyüzü hortumu seyyar klimanın modeline yönelik başka biçimlerde dış ortama verilebilir. Evrensel olarak pencere ya da kapı aralığından dış ortama verilen gökyüzü hortumu, monoblok bacalık seyyar klimalarda duvara açılan delik tarafından auta verilir. Cihazın veremli çalışması ve cihazdan beklenen randımanın sağlanması amaçlı gökyüzü hortumunun kesinlikle dış ortama verilmesi gerekir. Gökyüzü hortumu dış ortama verilmediği halde cihaz kondanser havasını dışarı atamaz. Bu Gibi bir vaziyette cihaz ortam havasını temizleyemez, ortamın ateş gibi havasını yine ortama verir. Bu sebeple arzu edilen konforu sunamaz.
   
   Seyyar Klima Fiyatları
   
   Seyyar klima fiyatları cihazın modeline yönelik çeşitlilik gösterir. Split mobil klima ile monoblok bacalı seyyar klimanın maliyeti benzer değildir. Cihazın soğutma kapasitesi ve sahip meydana geldiği başka özellikler de fiyat belirlenmesinde etkilidir. Sizde uygun fiyatlı ve kaliteli bir klima arıyorsanız seyyar-klima.com ‘u ziyaret edebilir onlarca modelinden bir tanesini seçebilirsiniz.  Bunun dışarısında klima ücretlerini etkileyen faktörlerden birisi de markadır. Her markanın kendine özel bir fiyat tarifesi vardır. Klima alırken yalnızca fiyat olarak değerlendirmemek gerekir. Kalitesi ve verimliliği de dikkate alınmalı, gereksinim duyulan konforu temin edecek en uyumlu model seçim edilmelidir.
   
   Web Sitemiz: http://www.seyyar-klima.com

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.