Show Time Organizasyon

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 8 yıl 1 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2487
  Anonim
  Ziyaretçi

  Birçok kültürün özellikle kendi kültürümüzün en önemli en duygu yüklü ve anlamlı parçalarından biri düğün törenleridir. Düğün törenlerinin de değişmez bir parçası kına gecesi törenleridir. Gelinin baba evinde son kez kaldığı gece yapılan kına gecesi anlamı büyük ve duygu yüklüdür. Kına gecelerinin olmazsa olmazı o günün anlam ve önemine yakışan yanık ve hüzünlü ağıtlardır. Kına yakmak bir İslam geleneğidir. Geleneksel toplumlarda kına eşleri bir bire bağlamak adına yakıldığı bilinmektedir, aynı zamanda kınanın koruyucu özellikte olduğu da eski çağlardan günümüze kadar aktarılmıştır. Kına gelin ve davetlilerin eline yakılarak evliliğin bir anlamda kutlanıp kutsanmasını sağlamaktadır.

  Hüzün ve mutluluğun bir arada yaşanmasına sebep olan kına geceleri günümüzde artık ya yapılamamakta ya da dış devletlerin yapmış olduğu gibi partiler yaparak bu geleneğin giderek tükenmesini sağlamaktadır. Geleneklerimizin korunması adına ve kına gecelerinin yaygınlaştırılması yönünde çalışan organizasyon firma ve ekibimiz ile müşterilerimizin memnun kalacağı sıcak aile ortamında kına gecelerini kutluyoruz. Günümüz şehir şartlarında bu tür organizasyonlara ayrılan vakitler kısıtlı oluyor ve bazı istekler yerine getirilemiyor. Tüm isteklerinizin, aklınızdaki tüm düşüncelerinizin uygulamaya geçirilebilmesi için sizin adınıza belirlediğiniz tarihte organizasyonu tamamlayarak belki hayallerinizde kurduğunuz kına gecenizi düzenliyoruz. Sizin yapmanız gereken sadece aileniz ile birlikte bu anlamlı gecenin tadını çıkarmak ve doyasıya eğlenmek, aynı zamanda baba evinden ayrıca olmanın verdiği o tatlı hüznü de yaşamaktır. Kendi paketinizi kendinizin belirleyeceği firmamızda, ister kırda, ister havuz başında ister kapalı mekân da faaliyet alabilmektesiniz. Bu olanaklar firmamız adına kına gecesi organizasyon fiyatları ile de fark yaratacağımız konusunda siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

  Kına gecesi organizasyon fiyatları içeriği ile ilgili müşterilerimizi mahcup etmeden her keseye hitap eden organizasyonlarımız ile memnuniyetinizi ön planda tutmaktayız. Sizin güzel ve görkemli bir gece geçirebilmeniz adına paket içeriğimiz ile birlikte size iletilen fiyata dahil olan uygulamalar; tüm organizasyon ekibi, sanatçılar, oyun ekibi, çocuklar için eğlence ekibi, kameraman, fotoğrafçı, gelin kına elbisesi, nedime ekipmanları, davetli ekipmanları, kına, kına gereçleri, tüm süslemeler, volkan, havai fişek ve yiyecek içecekler dahildir. Siz müşterilerimizin pişman olmayacağı kına gecesi organizasyon fiyatları ile organizasyon firmamızı ziyaret etmeniz ve daha detaylı bilgi almanız için sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

  http://www.showtimekinaorganizasyon.com/kina-gecesi-organizasyon-fiyatlari-2

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.