ShowTime Kına Gecesi Ses Sistemi Kiralama

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 11 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2861
  Anonim
  Ziyaretçi

  11889522_949574395099026_7235924924843896075_n.jpg
  Tüm hazırlıklar tamamlanıp gösteri zamanı geldiğinde en önemli konulardan birisi müzik sistemeleri olacaktır. Doğru ve iyi çalışan bir ses sistemi hem yıllarca insanların ne kadar eğlendiklerini anlatmalarını sağlayacak hem de gelin hanımın adet olduğu üzere ağlamasını kolaylaştıracaktır. ShowTime Organizasyon olarak, kına gecesi ses sistemi kiralama işlemlerinde son derece profesyonel çözümler sunarız.

  Kınayı Getir Aneyyyy

  Sıra kına törenine geldiğinde anşayacaksınız ki kına gecesi ses sistemi çok önemlidir. 

  Yanık seslerden iyi yorumlar dinlerken, yalnızca gelin hanım ve annesi değil, orada bulunan tüm konuklar gelinin baba evindeki son gecesi olduğu gerçeği ile yüzyüze geleceklerdir. 

  İşleyiş

  ShowTime ekibi olarak anlaşmanın yapıldığı gün, belirtilen saatte mutlaka organizasyonun yapılacağı yerde elemanlarımız hazır bulunurlar. Bu elemanların öncelikli görevi kına gecesi ses sisteminin kurulumu olacaktır.

  Ardından eğer bir ses sanatçısı bulunacak ise ya da yönlendirme yapacak bir nedime varsa, onun kullanımı için mikrofon ayarları yapılır. Organizasyon boyunca çalınacak arkılar, türküler , kısacası eğlenceli repertuar hazırlığı zaten öncesinden yapılmış olur.

  Kına gecesi başladığında eğer varsa, hem nedime hem de dj konukların eğlenmesi ve hoşça vakit geçirmesi için gereken müziklerin tümünü konuklara dinletecek ve eğlanceli dakikalara imza atılacaktır.

  Böylece kına gecesi ses sistemi kiralama ile kına eğlencesinin en önemli konularından birini çözmüş olacaksınız.
  http://www.showtimekinaorganizasyon.com/kina-gecesi-ses-sistemi-kiralama/

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.