Sıcak yemekler

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 8 yıl önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2918
  Anonim
  Ziyaretçi

  Web site adresi: Sicakyemekler.com
  Web site konusu: Sıcak yemek tarifleri

   Yemek tarifleri siteleri günümüzde bir çok insanımızın hayatına büyük ölçüde katkı sağlamaktadır. Bu siteler kadın erkek demeden her yaştan her kişinin kendi evinde yapabileceği kimi kolay kimi orta zorlukta olan yemek tariflerini sitelerinde yayınlamaktadır. Bu tarifler kolay bir şekilde sadece bir kaç malzeme ile uygulanabilir tariflerdir. Bu sitelere bir örnek vermek gerekirse sıcak yemekler tarifleri sitesi olan sicakyemekler.com ‘dur. 

  [img]http://www.sicakyemekler.com/wp-content/themes/ytema/js/resim.php?src=http://www.sicakyemekler.com/wp-content/uploads/2016/07/6605ayvalik_tostu-632×421.jpg&w=510&h=340&zc=0[/img]

   Önermiş olduğumuz yemek tarifleri sitesi bir tarifte kullanılan malzemeleri vermekten ziyade aynı zamanda o malzemeleri nasıl kullanacağınızı da açıklamaktadır. En basit örneğiyle Ayvalık tostunu bu malzemelerle şu şekilde yapabilirsiniz: Sosis ve salamları ince ince boyuna doğrayın. Kaşar peyniri, salatalık turşusu ve domatesi boyuna dilimleyin. Sosis, salam ve sucukları teflon tavaya çok az yağ ekleyerek ayrı ayrı soteleyin. Tost ekmeklerini makinesinde 1 dakika kadar ısıtın, aralarını açarak önce kaşar peyniri dilimlerini sonrasında da sotelediğiniz sosis, salam ve sucuğu koyun. Zevkinize göre istediğiniz miktarda Rus salatası, turşu ve domates ekleyerek servis yapın. Şeklinde her tarif en ince ayrıntısıyla açıklanmaktadır.

   Yemek tarifleri öğrenmek aile ekonomisine ciddi ölçüde katkı sağlar. Her öğünün dışarıdan yenildiğini düşünün kahvaltıya en düşük ihtimalle on tl, öğlen en düşük ihtimalle beş, akşam on tl harcanacağını düşünürsek bu günlük yirmi beş tl den aylık olarak yedi yüz elli yapmaktadır. Bu açıdan yemek tarifleri öğrenerek kendi tariflerinizi kendi evinizde uygulamanız dışarıya harcayağınız tutarı büyük ölçüde azaltacaktır. Belki de on tllik bir tutar ile dışarıya vereceğiniz yüz tllik mebla tutarında evinizde karnınızı doyurabileceksiniz. Üstelik bu yemekleri kendiniz yapacağınız için canınız çeke çeke yiyebileceksiniz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.