Sokak satıcısı araçları kiralama

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 4 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2986
  Anonim
  Ziyaretçi

  Web site adresi: Sokaksaticilari.net
  Web site konusu: Osmanlı şerbeti, patlamış mısır arabası, kahveci güzeli

  Merhabalar. Enfes sokak satıcıları sitesi sizlere bir çok konuda yardımcı olacaktır. Belki de sokakları, sokak yapanlar kaldırımlar ve taş yığınlarından öte o sokakların tozunu yutmuş satıcılardır. Sokak satıcıları, yılların eskitemediği bugün bile en kalabalık yerlerin emekçileridir. Sattıkları ürün her ne olursa olsun, bir ısrar curcunasına da tabii tutulacağınız kesindir. Pamuk şekerinden popcorn arabasına (patlamış mısır arabası) kadar birçok satış kolu vardır.

  pamuk-sekeri-banner.jpg

  Geçmiş zamanlarda daha çok ilgi görüyordu sokak satıcıları. Mahallenizde gezerler ve ekmeklerini çıkarmaya çalışırlardı. Şimdiyse azalan talep onları kalabalıklara yönlendirdi. Kalabalıklar için de yol bulmaya çalışan patlamış mısır arabası (popcorn arabası), sokak satıcılarının gizliden gizliye dayanak noktalarıdır. Bir sokak satıcısını, sokak satıcısı yapan da ürünlerini sattıkları arabalardır esasında.

  Tüm bu organziasyonlar sokaksaticilari.net sitesinde yer almakta. Peki neler? Simit tezgahı kiralama, patlamış mısır arabası kiralama, popcorn, osmanlı şerbeti kiralama, kahveci güzeli gibi farklı organizasyonları sizlere önermiş olduğumuz bu sitede bulabilirsiniz.

  Sokak satıcılığı sadece bireysel bir hal olmaktan da çıkabiliyor. Artık düğünlerde, özel davetlerde, etkinliklerde, doğum günü partilerinde de popcorn arabası (patlamış mısır arabası), pamuk şekeri satanlar, maraş dondurmacıları, kağıt helvacılar ve gözlemeciler bulunmaktadır. Büyük alışveriş merkezlerinde de yerleşmiş standları görmeniz mümkün tabii. Sokak satıcılarının da bu işe soyunmalarında ve bu araçları kiralama konusunda başvurabileceği firmalar mevcut. Onlar için araç kiralama ve satışını gerçekleştiren Sokaksaticilari, 13 yıldır bu hizmeti sağlıyor. Sokaksaticilari, animasyon yiyecekleri konusunda da destek vererek çeşitli iletişim kanallarıyla hizmet sağlıyor. 

  Firma, sosyal medya araçlarını da etkin kullanarak, iletişimin de daha kolay bir hal almasını sağlıyor. Son olarak unutmayın, iyi bir pamuk şeker sadece sokak satıcılarında bulunur…

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.